Novickis: Porzinģis aizsardzībā spēlē daudz labāk kā es jebkad to esmu darījis

2018. gada 02. janvāris plkst. 16:12
Autors: LETA
Sadaļa: Sports
Dalies ar šo rakstu

Viens no par visu laiku labākajiem Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) uzskatītajiem spēlētājiem, vācietis Dirks Novickis domā, ka Ņujorkas «Knicks» latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis reiz būs labāks par viņu.

Pašlaik 39 gadus vecais Novickis ir starp sešiem spēlētājiem NBA vēsturē, kuri guvuši vismaz 30 000 punktus.

«Viņš spēlē aizsardzībā daudz labāk nekā es jebkad,» pēc Dalasas «Mavericks» spēles decembra nogalē Ņūorleānā laikrakstam «The New York Post» atklāja Novickis.

«Viņš pārsteidz, jo ar garajām rokām spēj bloķēt metienus uzrodoties no nekurienes. Uzbrukumā viņš bez piepūles izdara metienus no distances. Viņš ir biedējošs. Viņš kļuvis labāks bez dribla, kā arī pie soda laukuma.»

«Viņš ir labāks par mani šajā laika posmā. Man pirmajā gadā bija grūti pēc ierašanās no Vācijas, bet viņam bija izcils pirmais gads. Ja viņu nemocīs savainojumi, ja strādās kā līdz šim, un es zinu, ka viņš strādās, augstāk būs tikai debesis,» sacīja Novickis.

Piektdien abas komandas vienlaikus atradās Ņūorleānā, taču abi eiropieši nesatikās. Abi ciešāk bija sadraudzējušies vasarā notikušajā NBA pasākumā Āfrikā. «Tā bija pirmā reize, kad tikāmies. Bijām tikušies arī agrāk, taču nebija laika parunāties,» sacīja Novickis atzīstot, ka abi izbaudījuši viens otra kompāniju. «Labs puisis, kārtīgs darbarūķis.»

Porziņģis šosezon 30 spēlēs vidēji bloķējis 2,2 metienus, kas ir otrs labākais rādītājs līgā, guvis 24,5 punktus un izcīnījis 6,7 atlēkušās bumbas.

Svētdien «Knicks» viesosies pie «Mavericks», un abiem basketbolistiem būs iespēja spēkoties aci pret aci.

Dalies ar šo rakstu