Olainfarm iegādājas privāto ārstniecības iestādi Klīnika DiaMed

2016. gada 10. novembris plkst. 9:16
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Vakar, 9. novembrī, tika parakstīts līgums starp AS Olainfarm un SIA Klīnika DiaMed līdzīpašniekiem komandītsabiedrību Otrais Eko fonds, Kārli Kupču un Tomu Baumani par privātās ārstniecības iestādes SIA Klīnika DiaMed 100% kapitāla daļu iegādi, informē uzņēmums. 

Atbilstoši līguma konfidencialitātes noteikumiem darījuma summa netiek izpausta, tuvākajās dienās tas tiks reģistrēts Uzņēmumu reģistrā. SIA Klīnika DiaMed turpinās strādāt līdzšinējās direktores Lienes Cipules vadībā.

Klīnika DiaMed iegāde ir pirmais Olainfarm solis veselības aprūpes pakalpojumu jomā. Līdz ar to mēs koncernā nodrošinām ne tikai kvalitatīvus medikamentus, ar kuriem cilvēkiem ārstēties, kad jau skārusi slimība, bet arī produktus un pakalpojumus, ar kuriem iespējams sevi pasargāt no saslimšanas. Mēs rūpējamies par cilvēku veselību visaptveroši – gan ar ārstēšanu, gan profilaksi. Tuvāko gadu laikā plānojam paplašināt Olainfarm veselības iestāžu skaitu Rīgā un reģionos, kuros nodrošināsim ārstēšanu, rehabilitāciju, atveseļošanos un ievadu veselīgā dzīvesveidā augstas raudzes speciālistu uzraudzībā, piebilst Valērijs Maligins, AS Olainfarm valdes priekšsēdētājs.

Kārlis Kupčs, SIA Klīnika DiaMed līdzīpašnieks, tās medicīnas direktors, P. Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Diagnostiskās radioloģijas institūta vadītājs uzsver: Es esmu gandarīts, ka desmit gadu laikā “Klīnika DiaMed” no ieceres ar vienu magnētiskās rezonanses iekārtu kā tehnisko aprīkojumu ir izaugusi par nozīmīgu un atzinīgi vērtētu privātās ārstniecības iestādi. Mēs esam izveidojuši augsti kvalificētu komandu, kurai atveseļošanos uztic ne vien pacienti no Latvijas, bet arī ārvalstīm. Kopā ar Olainfarm varēsim augt straujāk, uzlabojot gan pakalpojumu klāstu, gan to pieejamību pacientiem.

SIA Klīnika DiaMed ir desmit gadu pieredze ārstniecības pakalpojumu sniegšanā. Tajā pacientiem ir pieejama gan precīza vizuālā diagnostika un konsultācijas, gan ārstēšana un rehabilitācija, kas dod iespēju sniegt pilnvērtīgu palīdzību dažādu saslimšanu gadījumā. SIA Klīnika DiaMed tiek nodrošinātas mazinvazīvas manipulācijas asinsvadu ārstēšanai, neiroķirurģijā, onkoloģijā, plastiskajā ķirurģijā, traumatoloģijā un ortopēdijā. Dienas stacionārā ārsti veic gan sarežģītus diagnostiskos izmeklējumus, gan operācijas un manipulācijas, gan konservatīvo (ne-operatīvo) ārstēšanu un rehabilitāciju. SIA Klīnika DiaMed konsultācijas sniedz invazīvie radiologi, neiroķirurģi, neirosonologi, neirologi, kardiologi, ortopēdi, onkologi, traumatologi, fizioterapeiti un citi speciālisti.

SIA Klīnika DiaMed strādā vairāk nekā 70 darbinieki. Klīnikas ārsti ir stažējušies arī Somijā, Zviedrijā, Dānijā, Vācijā, Austrijā un ASV. SIA “Klīnika “DiaMed” apgrozījums pērn pārsniedza 1 miljonu eiro.  

Dalies ar šo rakstu