Olainfarm noslēdzis jaunus sadarbības līgumus

2018. gada 16. oktobris plkst. 9:43
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Piedaloties pasaulē vadošajā farmācijas nozares izstādē CphI Worldwide 2018, Madridē, AS Olainfarm noslēdzis vairākus jaunus sadarbības līgumus par ražošanas paplašināšanu ar partneriem Japānā, Ukrainā, Krievijā un Itālijā, informē uzņēmumā.

Olainfarm valdes priekšsēdētājs Oļegs Grigorjevs atzīmē, ka uzņēmums piedalās šajā globālajā pasaules farmācijas forumā jau kopš 1997.gada, tātad jau divdesmit vienu gadu, un uzskata, ka šis formāts nes atdevi biznesam un atpazīstamību kompānijai starptautiskā līmenī.

«Izstāde vēlreiz apliecināja, ka mūsu produktu portfelis ir pievilcīgs ar to, ka esam vairāku oriģinālproduktu ražotāji, par kuriem šobrīd pasaulē ir liela interese – gan austrumos, gan rietumu tirgos. Vienlaikus pasaulē aug prasības pēc vides un kvalitātes nodrošinājuma, un Olainfarm izpilda šos kritērijus, kas veicina interesi par mūsu gatavajām zāļu formām un aktīvajām vielām, un ceļ konkurētspēju» , uzsver O. Grigorjevs.

Uzņēmuma stendā Madridē tika pārstāvēts arī Latvijas zaļās farmācijas uzņēmums «Silvanols». Arī koncerna meitasuzņēmuma «Silvanols» valdes priekšsēdētāja Liene Puriņa atzīst, ka izstāde bija lieliska iespēja pārrunāt līdzšinējo sadarbību un portfeļa attīstību ar jau esošiem partneriem, kā arī iepazīstināt ar saviem produktiem ļoti plašu profesionālo auditoriju no visas pasaules. L. Puriņa atzīmē augstu izstādes dalībnieku interesi par pretsaaukstēšanās līdzekļiem, īpaši GoRespiro produktu līniju elpceļu veselībai.

«CPhI Worldwide» ir pasaulē vadošais kontaktu veidošanas pasākums farmācijas nozarē, kas notiek jau 28. gadu. Šogad tā vienkopus pulcēja vairāk nekā 45 000 apmeklētājus no vairāk nekā 150 valstīm, un vairāk nekā 2500 izstādes dalībnieku.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds