OlainMed veselības centra rekonstrukcijā ieguldīs 350 tūkstošus eiro

2018. gada 22. oktobris plkst. 12:52
Autors: Db.lv
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Turpinot ieguldīt medicīnas aprūpes pakalpojumu attīstībā, farmācijas uzņēmums «Olainfarm» ir uzsācis tai piederošā meitas uzņēmuma - «OlainMed» veselības centra - rekonstrukciju Olainē.

Rekonstrukcijas darbi paredz telpu paplašināšanu un modernizēšanu, pielāgojot tās mūsdienīgas pacientu veselības aprūpes standartam. Tai skaitā tiks modernizēta stomatoloģijas nodaļa ar plašu pakalpojumu klāstu; paplašināta rehabilitācijas un fizikālās medicīnas nodaļa, kā arī izveidoti jauni kabineti ārstiem.

Kopumā «OlainMed» rekonstrukcijā tiks ieguldīti 350 tūkstoši eiro. Pateicoties tam, ka rekonstrukcijas darbi ir sadalīti pa kārtām, veselības centrs turpinās savu darbu un netiks slēgts.

Būvdarbi sākti šajā nedēļā un tos plānots pabeigt līdz 2020. gadam.

SIA OlainMed valdes priekšsēdētaja Viktorija Zefīrova-Tačinska stāsta, ka rekonstrukcijas rezultātā medicīnas «OlainMed» veselības centrs varēs piedāvāt plašāku izmeklējumu un pakalpojumu klāstu Pierīgas reģiona iedzīvotājiem, īpašu uzmanību veltot tieši Olaines novada cilvēkiem. Pēc remontdarbu beigām savas durvis pirmajā stāvā pacientiem vērs vaļā jauna moderna stomatoloģijas nodaļa, kurā būs pieejami zobu ārstēšanas, protezēšanas, kā arī zobu higiēnas pakalpojumi gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Veselības centra otrajā stāvā tiks paplašināta rehabilitācijas un fizikālās medicīnas nodaļa, piedāvājot plaša spektra rehabilitācijas un veselības atjaunošanas pakalpojumus visām pacientu grupām, tajā skaitā sirds slimniekiem, cilvēkiem ar lieko svaru un pēc traumām, viegliem insultiem un kustību traucējumiem, gan individuāli, gan nelielās grupās. Pakāpeniski nodaļu ir plānots aprīkot arī ar modernu aparatūru, kura līdz šim bija pieejama tikai Jelgavā vai Rīgā, un ir pieradījusi savu efektivitāti pacientu rehabilitācijā. Īpaša uzmanība nākotnē tiks veltīta arī sportistu un bērnu rehabilitācijas iespējām.

Vienlaikus rekonstrukcijas darbu rezultātā ir plānots palielināt ārstu kabinetu skaitu, lai paplašinātu sniegto pakalpojumu klāstu un piesaistītu jaunus speciālistus.

«Jau šobrīd, pateicoties iepriekš veiktajām investīcijām, mums izdevās piesaistīt pieredzējušo kardiologu komandu, kuri ne tikai konsultē, bet arī veic tādus sirds un asinsvadu izmeklējumus kā veloergometrija, EHO kardiogrāfija, Holtera 24 un 48 stundu sirds darbības monitorēšana. Jau tuvākā nākotnē ir plānots palaist arī 24 stundu asins spiediena monitorēšanas pakalpojumu un atjaunot oftalmoloģijas kabineta aprīkojumu» – uzsver V. Zefīrova-Tačinska, SIA OlainMed valdes priekšsēdētaja.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi