Palink: Augstākās tiesas lēmums liecina - maksātnespēja ir nepamatota

2012. gada 16. februāris plkst. 16:14
Dalies ar šo rakstu

Augstākās tiesas lēmums par tiesas sprieduma apturēšanu apliecina, ka SIA Palink maksātnespēja tika pasludināta nepamatoti.

Tā, komentējot Augstākās tiesas Senāta lēmumu virzīt izskatīšanai ģenerālprokurora pienākumu izpildītāja Arvīda Kalniņa  protestu par tiesas spriedumu, ar kuru šā gada 5.janvārī pasludināta  veikalu tīklu Iki un Cento operatora SIA Palink maksātnespēja, vērtē UAB Palink ģenerāldirektors Marsels Harasti. Viņš arī uzsver, ka uzņēmums novērtē Augstākās tiesas operatīvo rīcību, apturot šī, pēc Palink vadības domām, nelikumīgā sprieduma turpmāko darbību.

Pašreiz SIA Palink galvenā prioritāte ir saglabāt uzņēmuma saimniecisko darbību bez jebkādiem pārtraukumiem, un mēs paļaujamies, ka arī pārējās lietā iesaistītās puses respektēs šādu tiesas lēmumu, tā M. Harasti. Jāatgādina, ka ar Rīgas Kurzemes rajona tiesas šā 5.janvāra spriedumu tika apmierināts Sergeja Guščina pieteikums un pasludināts SIA Palink maksātnespējas process. Par maksātnespējas procesa administratori iecelta Gundega Rozmisa. Ģenerālprokuratūra iesniedza protestu par šo spriedumu, lūgdama to atcelt materiālo un procesuālo tiesību normu būtisku pārkāpumu dēļ.

Latvija Palink lietā ir sniegusi savas atbildes arī Eiropas Komisijai par Maksātnespējas likumu. Tieslietu ministrija Komisijai un komisāriem skaidro maksātnespējas likuma normas, taču nevērtē tiesas lēmumu, kā arī par maksātnespējīgu atzītā SIA Palink darbības

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām