Pasākumu rīkošanas aģentūra no Latvijas tiek atzīta par vienu no labākajām pasaulē 

Konkursa Eventex Award topā All-Stars Index 2019, kurā tiek iekļauti pasākumu organizatori un aģentūras no visas pasaules, iekļuvusi arī producentes Ineses Lukaševskas vadītā aģentūra Luka.

Lelde Petrāne, 21.05.2019
1/4

Foto: no uzņēmuma arhīva

«Šis ir pirmais gadījums visa konkursa pastāvēšanas vēsturē, kad All-Stars Index topā tiek iekļauta aģentūra no Baltijas valstīm,» komentē I. Lukaševska.

Topā tiek iekļautas labākās 30 aģentūras un pasākumu rīkotāji no visas pasaules. Visas aģentūras tiek vērtētas, par pamatu ņemot iegūtās pirmās trīs vietas pasākumu industrijas nozīmīgākajā konkursā pēdējo trīs gadu laikā. Šis ir pirmais gadījums konkursa pastāvēšanas vēsturē, kad kāda aģentūra no Baltijas valstīm tiek ierindota All-Stars Index topā, ieņemot 19.vietu līdzās pasākumu organizatoriem no Nīderlandes, Itālijas, Šveices, Krievijas, Malaizijas, ASV, Kanādas, Vācijas un citām valstīm, skaidro I. Lukaševska.

«Konkurējām ar aģentūrām, kuru rīkoto, pat privāto pasākumu budžeti ir mērāmi miljonos,» viņa piebilst.

Šā gada 26.martā aģentūras Luka rīkotais Latvijas valsts simtgades programmas «Latvijas skolas soma» atklāšanas pasākums «100 Latvijas stāsti 100 minūtēs» konkursā Eventex Award ieguva piecas godalgas un tika atzīts par labāko koncertu pasaulē. Kategorijā «Labākais mākslas pasākums» tas ieguva 2.vietu, bet kategorijās «Labākais kultūras pasākums», «Labākais dzīvais šovs» un «Labākais pasākums Eiropā» – 3.vietu.

All-Stars Index 2019 atrodams: https://eventex.co/all-stars/

Eventex Award konkursam šogad kopumā tika pieteikts 331 pasākums no 42 pasaules valstīm.

Jaunākais izdevums