Pēc Deglava tilta slēgšanas, Rīgas satiksme mudina izmantot sabiedrisko transportu 

Ņemot vērā to, ka šodien no plkst. 5.00 Valsts policija ir slēgusi A. Deglava pārvadu, «Rīgas satiksme» aicina autovadītājus atturēties no iebraukšanas pilsētas centrālajā daļā ar saviem transportlīdzekļiem un aktīvi izmantot sabiedrisko transportu. «Rīgas satiksme» aicina izmantot iespēju atstāt savus spēkratus autobusu, trolejbusu un tramvaju galapunktu tuvumā.

Lelde Petrāne, 25.4.2019

Foto: Ivans Milovs/Twitter

«Rīgas satiksme» aicina izmantot iespēju atstāt savus transportlīdzekļus lielveikalu autostāvvietās pie pilsētas robežām, kur šāda iespēja tiek piedāvāta un atbilst šo uzņēmumu politikai, t. i., netiek prasīta maksa par ilgstošāku stāvēšanu, ja no šīm vietām ir iespēja pārsēsties uz Rīgas sabiedrisko transportu. «Rīgas satiksme» arī aicina izmantot AS «Pasažieru vilciens» piedāvātos pakalpojums, lai nokļūtu pilsētas centrā. Vienlaikus «Rīgas satiksme» aicina autovadītājus ievērot ceļu satiksmes noteikumus un atgādina, ka apstāšanās un stāvēšanas noteikumu pārkāpšanas gadījumā personai var piemērot administratīvo sodu, bet, pārkāpjot privāto autostāvvietu noteikumus, – to operatoru noteiktos līgumsodus.

«Rīgas satiksme» kopumā apkalpo vairāk nekā 80 tramvaju, trolejbusu un autobusu maršrutus, no kuriem lielākā daļa šķērso pilsētas centru. Līdz ar to «Rīgas satiksme» aicina pilsētas viesus, kuri Rīgā ierodas no Jūrmalas, Ventspils un Liepājas puses, izmantot savu spēkratu novietošanai Imantu un Zolitūdi, no kurienes uz pilsētas centru var nokļūt ar 1. tramvaja, kā arī 4., 4.z, 37., 41., 53. autobusa maršrutiem.

Rīgā ierodoties no Jelgavas puses, autotransportu var novietot Ziepniekkalnā, no kurienes uz pilsētas centru var nokļūt ar 19. trolejbusa un 40. autobusa maršrutiem.

Rīgā ierodoties no Bauskas puses, autotransportu var novietot Valdlaučos un Bišumuižā, no kurienes uz pilsētas centru var nokļūt ar 10.tramvaja un 12., 23. autobusa maršrutiem.

Rīgā ierodoties no Daugavpils puses, autotransportu var novietot dažādās vietās pie Maskavas ielas, no kurienes uz pilsētas centru var nokļūt ar 7., 9. tramvaja, 15. trolejbusa un 18. autobusa maršrutiem. Uzņēmums aicina transportlīdzekļus neatstāt uz Maskavas ielas.

Ja Rīgā ierodas no Ropažu un Ērgļu puses, autotransportu var novietot Purvciemā, Pļavniekos un esošajā stāvparkā Ulbrokas ielā 13, no kurienes uz pilsētas centru var nokļūt ar 22. trolejbusa un 3., 6., 51. un 52. autobusa maršrutiem.

Rīgā ierodoties no Valmieras, Cēsu un Salacgrīvas puses, autotransportu var novietot Juglā, no kurienes uz pilsētas centru var nokļūt ar 1., 3. tramvaja un 1., 14. un 40. autobusa maršrutiem.

Rīgā ierodoties no Carnikavas puses, savu autotransportu var novietot Mīlgrāvī, no kurienes uz pilsētas centru var nokļūt ar 5. tramvaja maršrutu. «Rīgas satiksme» aicina izvērtēt iespējas atstāt transportlīdzekļus pie Mangaļu un Ziemeļblāzmas dzelzceļa stacijām, kur to pieļauj ceļu satiksmes noteikumi, kā arī netiek traucēta ceļu satiksme, un tālāk doties uz pilsētas centru, izmantojot arī AS «Pasažieru vilciens» piedāvātās iespējas.

«Rīgas satiksme» arī aicina lauzt iesīkstējušās tradīcijas, pārskatīt uzņēmumu un iestāžu darbu laikus, sākot darbu ātrāk vai vēlāk, ieviešot slīdošus grafikus darba uzsākšanai un noslēgšanai, kā arī, kur tas iespējams - pieļaujot attālinātu darbu. «Rīgas satiksme» izmantos tās rīcībā esošos līdzekļus, lai sekotu līdzi pasažieru plūsmām un ieviestu papildu reisus, ja tas būs nepieciešams.

Tevi varētu interesēt

Konkurences padome secinājusi, ka «nanoūdens» iepirkuma režisore bija Rīgas satiksme, un uzņēmumam...

Slēgtajam Augusta Deglava ielas tiltam tuvākos alternatīvos pārvadus un ceļus ceturtdienas rītā...

Ņemot vērā A. Deglava pārvada slēgšanu, no ceturtdienas, 25.aprīļa, Rīgas satiksme ir...

Ceturtdien no plkst.5 Deglava tilts satiksmei tiks slēgts, jo viss liecina, ka...

Rīgas pašvaldības SIA «Rīgas satiksme» bija «nanoūdens» iepirkuma režisore, trešdien preses...

Nepalaid garām

Norisinājusies ikgadējā Dienas Biznesa rīkotā TOP 500 apbalvošanas ceremonija, kurā tiek atvērts...

Tiesa noraidījusi nogalinātā maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus brāļa prasību pret...

2019. gada desmit lielāko nekustamā īpašuma darījumu sarakstā Rīgā un Pierīgā ir ne...

Akciju sabiedrība "Meridian Trade Bank" 22. janvārī ir mainījusi nosaukumu uz "Industra...

Tiesvedību un to radīto sarežģījumu dēļ Lielupes apkaimē slēgtais restorāns "36.līnija" atsācis...

Ir būtiski runāt par privātās dzīves, interešu un plānu saskaņošanu ar darbu, nevis...

No šīs sadaļas

Slēgtajam Augusta Deglava ielas tiltam tuvākos alternatīvos pārvadus un ceļus ceturtdienas rītā...

Ņemot vērā A. Deglava pārvada slēgšanu, no ceturtdienas, 25.aprīļa, Rīgas satiksme ir...

Ceturtdien no plkst.5 Deglava tilts satiksmei tiks slēgts, jo viss liecina, ka...

ASV aviobūves uzņēmums «Boeing» šā gada pirmajā ceturksnī strādāja ar 2,1 miljarda...

Rīgas pašvaldības SIA «Rīgas satiksme» bija «nanoūdens» iepirkuma režisore, trešdien preses...

Loģistikas kompānija Omniva par savu turpmāko galveno piegāžu partneri Eiropā izvēlējusies starptautisko...

Konkurences padome (KP) «nanoūdens» lietā Rīgas pašvaldības SIA «Rīgas satiksme» piemērojusi...

Gatavojoties bezpilota transportlīdzekļu izmēģinājumiem Zemgalē, apzināti iespējamie maršruti,...

Neskatoties uz to, ka šodien Rīgā, pie Augusta Deglava ielas pārvada, viens...

Kāds Latvijas pilsonis savas neadekvātās rīcības dēļ pagājušajā nedēļā pēc lidojuma nodots Itālijas...