Auto

Peugeot 508 pārtop par kupeju-sedanu

Aldis Zelmenis, 22.02.2018

Avots: Peugeot

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

#Priekšējos sēdekļus varēs ne tikai elektroniski noregulēt, bet arī izbaudīt 8-punktu masāžu.

Jaunais Peugeot 508 ir piedzīvojis radikālus jauninājumus – no tradicionāla četrdurvju sedana transformējoties par piecdurvju kupeju-sedanu.

Salīdzinājumā ar tā priekšgājēju jaunais 508. modelis būs kompaktāks, vienlaikus platāks un zemāks. Ārējais dizains ar asākām līnijām ir kļuvis atlētiskāks, bet automobiļa interjers ietvers jaunākās paaudzes Peugeot i-Cockpit®. Vadības paneļa galvenās sastāvdaļas ir no Peugeot 3008 vai 5008 pazīstamā kompaktā stūre, kā arī digitālie ekrāni gan pilota acu priekšā, gan viduskonsoles centrālajā daļā.

Tāpat jaunais modelis piedāvās plašu motorizācijas programmu un neskaitāmas palīgsistēmas. 1.6 PureTech benzīna motoru klāstā būs 180 un 225 ZS jaudīgi agregāti, turpretim 1.5 un 2.0 BlueHDi dīzeļu klāstā būs motori ar jaudu no 130 līdz 180 ZS. Atskaitot mazāko dīzeļmotoru visas pārējās spēkstacijas draudzēsies ar astoņpakāpju automātisko pārnesumkārbu.

Pie patīkamiem jaunumiem ir jāmin priekšējie sēdekļi, kas būšot draudzīgi pasažieru mugurām, ko apliecinās AGR (Aktion für Gesunder Rücken) kvalitātes zīme. Priekšējos sēdekļus varēs ne tikai elektroniski noregulēt, bet arī izbaudīt 8-punktu masāžu.

Jauno Peugeot 508 ražos Mulhausas rūpnīca Francijā. Pirmo reizi plašākai publikai tas debitēs martā Ženēvas auto izstādē. Latvijā jaunais automobiļa modelis tirdzniecībā nonāks 2018. gada beigās.

Komentāri

Pievienot komentāru