Piecstāvu nama būvniecībā Purvciemā investē 4,5 miljonus eiro

2018. gada 28. novembris plkst. 9:46
Dalies ar šo rakstu

Investējot 4,5 miljonus eiro, nekustamo īpašumu attīstītājs Bonava Latvija uzsācis jauna dzīvojamā nama būvniecību Purvciema centrā.

«Purvciems joprojām ir viens no pieprasītākajiem dzīvojamiem rajoniem galvaspilsētā, tā ērtās satiksmes un attīstītās infrastruktūras dēļ. Dzīvojamā māja Pūces ielā būs svaigs papildinājums strauji novecojošam dzīvojamajam fondam Rīgā un tās mājokļi būs laba, kvalitatīva alternatīva padomju ēku dzīvokļiem Purvciemā. Turklāt jaunais projekts un zaļā, labiekārtotā teritorija, ko veidosim tam apkārt, atsvaidzinās samērā pelēcīgo Purvciema apkaimi,» stāsta «Bonava Latvija» valdes priekšsēdētājs Mareks Kļaviņš.

Plānots, ka būvniecība tiks pabeigta līdz 2019. gada nogalei. Piecstāvu ēkā būs 65 divu un četru istabu dzīvokļi. Katram dzīvoklim bez papildu samaksas būs pieejama individuāla noliktavas telpa, kā arī divas slēdzamas koplietojamās telpas bērnu ratiņu un velosipēdu novietošanai.Jaunā projekta slēgtajā teritorijā tiks saglabāti esošie koki un tā tiks labiekārtota ar atpūtas vietām mājas iedzīvotājiem, drošiem bērnu rotaļu laukumiem un pagalmā esošajām autostāvvietām. Iedzīvotājiem papildus būs pieejamas autostāvvietas ar jumta segumu, kā arī mototransporta novietnes.

Projekta pārdošana tika uzsākta šā gada septembrī un pašlaik no projektā paredzētajiem 65 dzīvokļiem ir pārdoti jau trešā daļa jeb 23 dzīvokļi.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds