Piemājas saimniecība Kluči veikaliem Elvi piegādās vietējos arbūzus

2015. gada 26. jūnijs plkst. 13:42
Dalies ar šo rakstu

Veikalos ELVI pieaug Latvijā audzētu dārzeņu, ogu un zaļumu īpatsvars. Pēc laika plauktos nonāks arī Latvijā audzēti arbūzi. 

«Šobrīd veikalos ELVI dārzeņu, ogu un zaļumu segmentā jau 32% ir Latvijā audzēti labumi, kas ir dažādas šķirnes tomāti, garie gurķi, baltie redīsi, kabači, Ķīnas kāposti, zemenes, rabarberi, dažādu šķirņu salāti, zaļie lociņi, baziliks un piparmētra podiņos,» informē SIA ELVI Latvija komercdirektore Laila Vārtukapteine. «Jūlijā pašmāju dārzu labumu skaits noteikti pieaugs, veidojot vairāk nekā 50% no kopējā piedāvājuma.»

ELVI sadarbojas ar vairākām saimniecībām: Kliģēni, EKO Getliņi, Mežvidi, Baltiņi, Baltpēteri, Roņi, Letis, Lekšas u.c. «Ar dažām zemnieku saimniecībām ir izveidojušās jau stabilas un ilggadējas biznesa attiecības, tomēr vienmēr esam atvērti arī jaunai sadarbībai ar pašmāju ražotājiem un lauksaimniekiem,» atzīmē L.Vārtukapteine.

Jūlijā, laikapstākļiem kļūstot arvien siltākiem un saulainākiem, veikalos būs nopērkami arī Latvijā audzēti jaunie kartupelīši un kāposti, sīpoli, lielogu mellenes un avenes. «Savukārt vasaras izskaņā ELVI pircēji varēs iegādāties interesantu Latvijas gardumu – Latvijā audzētus arbūzus, kas pagaidām vēl aug P/S Kluči,» stāsta L.Vārtukapteine.

Latvijas svaigu dārzeņu, augļu, ogu un zaļumu piedāvājums ir sezonāls, bet, piemēram, maizes un konditorejas izstrādājumu klāstā veikalos ELVI 97% ir pašmāju produkcija, piena un piena produktu klāstā – 95%, gaļas un gaļas produkcijas klāstā – 90%, savukārt bakalejas – 70%.

ELVI ir franšīze, kas vieno 52 Latvijas mazumtirgotājus – franšīzes ņēmējus, kam pieder vairāk nekā 150 veikalu ELVI visā Latvijā. Pirmais veikals ELVI tika atvērts 2000.gadā Siguldā. SIA ELVI Latvija ir zīmola ELVI turētāja un franšīzes devēja.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām