PLL priekšsēdētājs pieļauj, ka varētu tikt veidota jauna partija

2011. gada 24. februāris plkst. 12:39
Autors: Sanita Igaune
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Uz nākamajām Saeimas vēlēšanām 2014.gadā varētu tikt veidota jauna partija uz pašreizējās politiskās apvienības Par labu Latviju (PLL) bāzes, Latvijas Radio pieļauj PLL valdes priekšsēdētājs Ivars Kalvišķis.

«Tas ir viens no maniem uzdevumiem – gada laikā tikties ar politiskās apvienības partiju biedriem uzklausīt viņu viedokļus un domas, izvērtēt vai ir iespējams izveidot vienotu ideoloģiju, paskatīties uz tiem jautājumiem vai asumiem, kurus varbūt kompromisu cīņā varētu panākt,» sacīja I. Kalvišķis.

Pašreiz lēmums par apvienošanos ar Tautas partiju nav pieņemts, sacīja I. Kalvišķis. Lēmums ir pieņemts, ka uz pašvaldību vēlēšanām katra partija varētu startēt atsevišķi, bet runājot četru gadu griezumā, jau šobrīd ir jāsāk gatavoties nākamajām Saeimas vēlēšanām, tā viņš.

DB jau rakstīja, ka februāra sākumā no PLL valdes priekšsēdētāja amata atkāpās eksprezidents Guntis Ulmanis, kurš no PLL saraksta ir ievēlēts par 10. Saeimas deputātu. Par PLL valdes priekšsēdētāju kļuva uzņēmējs I. Kalvišķis. Kādreizējais Laima prezidents I. Kalvišķis ir viens no PLL dibinātājiem.

PLL tika izveidota pirms 10.Saeimas vēlēšanām, bet parlamentā tā ieguva astoņas vietas, paliekot opozīcijā.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām