Ulmanis vairs nevēlas vadīt PLL

2011. gada 03. februāris plkst. 14:42
Autors: LETA
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Eksprezidents, apvienības Par labu Latviju (PLL) valdes priekšsēdētājs Guntis Ulmanis, kurš patlaban pilda Saeimas deputāta pienākumus, nolēmis atkāpties no PLL vadības, apstiprināja Ulmanis. Kā norādīja Ulmanis, viņš ierosinājis reorganizēt PLL valdi un domāt par jaunu tās priekšsēdētāju. Viņš arī uzrakstījis iesniegumu, ka atkāpjas no PLL valdes.

Eksprezidents skaidroja, ka vēlas koncentrēties uz darbu Saeimā un PLL frakcijā, jo visu apvienot viņam esot grūti.

Pēc Ulmaņa domām, PLL kā politiskajam spēkam ir nākotne, bet nepieciešams racionalizēt un aktivizēt valdes darbību, ievadot tajā jaunus cilvēkus. Lai sasniegtu labākus rezultātus, apvienībai vairāk jāmeklē jauni saskarsmes veidi ar sabiedrību un jākļūst vairāk atvērtiem.

«Jāveicina dialogs ar sabiedrību. Mums ir daudz profesionālu un kvalificētu cilvēku, bet sabiedrība tam nenoticēja. Tomēr ceru, ka viņi sevi nākotnē pierādīs,» sacīja politiķis.

PLL ietilpstošās partijas LPP/LC līderis, Saeimas deputāts Ainārs Šlesers (PLL) pauda uzskatu, ka par jauno PLL vadītāju būtu jākļūst Edgaram Zalānam, kurš patlaban ir apvienības parlamenta frakcijas vadītājs.

Šlesers pauda uzskatu, ka Zalāns sevi ir labi parādījis kā PLL Saeimas frakcijas vadītājs, un, pēc viņa domām, būtu efektīvāks darbs, ja frakcijas vadītājs vadītu arī pašu apvienību.

Savukārt Zalāns norādījis, ka apvienībā par šo jautājumu nopietnu diskusiju līdz šim neesot bijis un pagaidām viņš šī amata ieņemšanai neesot uzrunāts. «Pagaidām tas ir tikai Šlesera kunga viedoklis,» viņš piebilda.

Zalāns skaidroja, ka vispirms vajadzētu ievēlēt PLL valdi un nospraust mērķus, jo ir «jābūt simbiozei starp mērķiem un vadību».

Partiju apvienība Par labu Latviju tika nodibināta pagājušā gada jūnijā. To veido Tautas partija (TP), LPP/LC, politiskā apvienība Ogres novadam, partija Latgales tauta, partija Vienota Rēzekne. Par tās valdes priekšsēdētāju kļuva kādreizējais Latvijas Valsts prezidents Guntis Ulmanis.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām