Pārtika

Preiļu siers izstājas no LPCS

Sandra Dieziņa, 31.10.2012

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Iespējams, domstarpību dēļ saistībā ar jauno SIA Latvijas piens piena pārstrādes rūpnīcu no Latvijas Piensaimnieku centrālās savienības (LPCS) izstājas piena pārstrādes uzņēmums a/s Preiļu siers.

LPCS vadītājs Jānis Šolks atzina, ka Preiļu siera vadītājs Jāzeps Šņepsts uzrakstījis iesniegumu par izstāšanos no LPCS.

Lēmumu par šo iesniegumu pieņems LPCS biedru kopsapulce, kas notiks nākamā gada aprīlī. Iespējamie izstāšanās iemesli varētu būt arī domstarpības ar pārējiem organizācijas biedriem jautājumos par kooperāciju.

J. Šolks arī norādīja, ka Preiļu siera izstāšanas dēļ organizācijas nekādu ietekmi neizjutīšot. Šī jau ir otrā reize, kad Preiļu siers vēlas izstāties no organizācijas.

Jau ziņots, ka 10,4 miljonus latu vērtās SIA Latvijas piens rūpnīcas pamatakmens tika likts pērn 28.septembrī un to attīsta trīs piensaimnieku kooperatīvi Trikāta KS, Dzēse un Piena partneri KS. Pret šo projektu savus iebildumus jau paudis Preiļu siera vadītājs, sakot, ka piena rūpnīca Jelgavā ir naudas atmazgāšanas projekts. Par šiem izteikumiem starp abām pusēm notiek tiesvedība.

Komentāri

Pievienot komentāru