Preses nama ēkā atvērs pirmo InterContinental Hotels Group viesnīcu Latvijā

2018. gada 18. septembris plkst. 11:48
Dalies ar šo rakstu

IHG (InterContinental Hotels Group) atvērs pirmo viesnīcu Latvijā.

Tiek plānots, ka Rīgā, bijušajā Preses nama ēkā 2022. gada septembrī tiks atvērta IHGgrupas zīmola Holiday Inn viesnīca. Holiday Inn ir lielākais viesnīcu zīmols pasaulē. Projekts tiek īstenots kopā ar Lords LB Asset Management.

Jaunajā Holiday Inn Riga būs 280 numuri. Viesnīcā Holiday Inn Riga darbosies viens restorāns, un tā tiks veidota pēc Holiday Inn atvērtā tipa koncepcijas. Tās dizains, kas apvieno reģistrācijas vietu, plašu foajē, restorānu, bāru, atpūtas zonu un biznesa centru, sniedz viesiem iespējas ieturēt maltīti, atpūsties, strādāt un izklaidēties vienā integrētā telpā.

Viesnīcā paredzēts ierīkot arī konferenču/banketu zāli, kas varēs uzņemt līdz 400 personām, sešas sanāksmju telpas, autostāvvietu, fitnesa centru. .

Migels Martins (Miguel Martins), IHG attīstības direktors Polijā un Austrumeiropā, norāda: «Rīga ir plaukstošs komercdarbības un tūrisma centrs, un apmeklētāju skaits no visas pasaules turpina pieaugt, tādēļ ir arī lielāka nepieciešamība pēc uzticamiem viesnīcu zīmoliem, kas var izpildīt gan darījumu cilvēku, gan atpūtas ceļotāju prasības..»

IHG pārdod franšīzes, iznomā, pārvalda vai tur īpašumā vairāk nekā 5400 viesnīcu un 810 000 viesu istabu teju 100 valstīs ar aptuveni 1800 viesnīcām attīstības stadijā. IHG arī pārvalda IHG® Rewards Club, mūsu globālās uzticamības programmu, kurā ir vairāk nekā 100 miljoni biedru.

Lords LB Asset Management ir licencēts fondu pārvaldības uzņēmums Lietuvas Bankas pārraudzībā. Pārvaldības uzņēmumu un tā fondus auditē «KPMG» un «PwC», «SEB» banka un «Swedbank» sniedz depozitāriju pakalpojumus.

TEV VARĒTU INTERESĒT ARĪ:

Preses namā ierīkos augstas klases viesnīcu
FOTO: Gada balvai Rīgas arhitektūrā izvirzītie objekti tuvplānā – viesnīca Kaļķu ielā
FOTO: Atklāts rekonstruētais Welness Oasis saunu un baseinu centrs
Noslēgta Promenade Hotel reorganizācija
Gada nogalē Vecrīgā atvērs Radisson viesnīcu

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi