Prezentē jaunos mikroautobusus, kas sāks kursēt Liepājas ielās

2015. gada 18. februāris plkst. 16:00
Dalies ar šo rakstu

Trešdien A/S Liepājas autobusu parks teritorijā tika prezentēti jaunie mazās ietilpības autobusi, kas no 1.marta sāks kursēt Liepājas ielās, informēja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra Liepājas sabiedriskais transports.

Jaunajos autobusos ir uzstādīta klimata kontrole (ar gaisa kondicionētāju). Pasažieriem labi pārredzamā vietā ir novietots augstas izšķirtspējas monitors, kas atkarībā no autobusa atrašanās vietas reisa laikā attēlos informāciju par maršruta galapunktu, nākamo pieturu, maršruta numuru u.c. Tāpat ekrānā būs iespēja izvietot informāciju par aktuālākajiem pasākumiem Liepājā, padarot braucienu interesantāku un informējot pēc iespējas lielāku iedzīvotāju skaitu par pilsētā notiekošo. Autobusā darbosies arī audio informācijas atskaņošanas iekārtas, kas automātiski informēs pasažierus par nākamās pieturvietas nosaukumu.

Jaunajos autobusos būs 19 sēdvietas un trīs stāvvietas. Savukārt pasažieru drošībai autobusu durvis ir aprīkotas ar sensoriem, kas neļauj durvīm aizvērties, ja starp tām ir pretestība (pasažieris, bagāža), bet, lai samazinātu vandālismu autobusos, tajos ir uzstādītas videonovērošanas kameras.

Autobusi ir aprīkoti ar elektroniskajām maršruta zīmēm, kuras labi nolasāmas gan diennakts gaišajā, gan tumšajā periodā un ļaus jau no attāluma identificēt to kā sabiedrisko transportu, bet līmeņa maiņa un pakāpieni autobusā atzīmēti kontrastējošā dzeltenā krāsā.


 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām