Būve

Pullman Vecrīgā atklāj savu pirmo luksusa viesnīcu Baltijas valstīs

Zane Atlāce - Bistere, 16.06.2016

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Pullman Hotels & Resorts, kas ietilpst AccorHotels ķēdē, ir paziņojuši par savas pirmās luksusa viesnīcas atklāšanu Baltijas valstīs – Rīgā. Viesnīca atrodas renovētā vēsturiskā ēkā Vecrīgā un viesiem ir pieejama no 16. jūnija.

Tajā ir 155 istabiņas, 24 h restorāns, bārs, 8 konferenču zāles, kā arī fitnesa un atpūtas centrs.

«Mēs esam gandarīti, ka varam atvērt jau otro Pullman viesnīcu Austrumeiropā. Tas pierāda mūsu luksusa zīmola izaugsmi un spēcina mūsu piedāvājumu Latvijas galvaspilsētas augošajā tirgū,» saka Orbis Hotel Group prezidents un valdes priekšsēdētājs Žils Kleivijs.

Viesnīca Jēkaba ielā veidota no trim daļām: tās vēsturiskā fasādes ēka ir celta 1789. gadā un bija pirmā ķieģeļu ēka ārpus pilsētas nocietinājuma mūra. Stikloti iekšpagalmi savieno vēsturisko fasādes ēku ar divām modernām ēkas daļām.

Iekštelpu interjerā izmantota jāšanas tēma, atsaucoties uz barona Minhauzena zirgu staļļiem, kas šajā vietā atradušies 18. gadsimtā. Otra viesnīcas stila raksturīgā iezīme ir modernā māksla un dizains.

Ēkas renovāciju 2006. gadā uzsāka daudzprofilu uzņēmums Wisher Enterprises, ar kuru AccorHotel“viesnīcu ķēde sadarbojas jau vairākus gadus dažādās pasaules valstīs, strādājot ar franšīzes līgumu, kas noslēgts ar Orbis Hotel Group – AccorHotel zīmolu franšīžu līgumslēdzēju. Pullman Riga Old Town apsaimniekos tā meitasuzņēmums Latvijā – Wisher Enterprises LV.

«Pirms četriem gadiem mēs nolēmām atvērt trīs jaunas dažādu kategoriju AccorHotel ķēdes viesnīcas Latvijā, un šis mērķis šobrīd ir sasniegts. Šodien mēs atveram pieczvaigžņu luksusa klases viesnīcu Pullman, un esam atklājuši četru zvaigžņu viesnīcu Mercur un modernu trīs zvaigžņu viesnīcu Ibis. Mums ir spēcīga investīciju stratēģija attiecībā uz Latvijas reģionu, un mēs ticam, ka šajā reģionā ir sagaidāma arī šo investīciju atdeve ilgtermiņā» teic Wisher Enterprises izpilddirektors Aleksejs Abasovs.

Pullman ir augstas klases AccorHotel starptautisks viesnīcu zīmols, kas ir vadošais viesnīcu operators pasaulē un sastopams 92 valstīs, zem kura vārda darbojas gandrīz 3600 viesnīcas, nodarbinot 160000 darbinieku. Pullman tīklā ietilpst vairāk nekā 80 viesnīcas Eiropā, Āfrikā, Vidējos Austrumos, Āzijas-Klusā Okeāna reģionā un Latīņamerikā. Mūsu mērķis ir laika periodā no 2015. līdz 2020. gadam visā pasaulē atvērt 150 viesnīcas.