Mazumtirdzniecība

Realto grupas uzņēmums saņem 2,2 miljonu eiro aizdevumu

Lelde Petrāne, 21.09.2016

Jaunākais izdevums

SIA REALTO Mallen, kura ietilpst Latvijas nekustamo īpašumu uzņēmumu grupā - Realto, plāno investēt 2,2 miljonus eiro, lai palielinātu savu tirdzniecības telpu portfeli. Iecere tiks realizēta jau šogad ar bankas Citadele piešķirtā kredīta palīdzību.

«Sekojot REALTO grupas īstenotajai stratēģijai, uzņēmums pērk un revitalizē senāk uzceltas ēkas, piešķirot otru elpu nekustamajiem īpašumiem,» skaidroja REALTO Mallen vadītāja Indra Juste-Spila.

Aizdevuma ietvaros kompānija jau ir noslēgusi vairākus nekustamo īpašumu pirkuma līgumus vai arī to parakstīšana drīzumā tiks pabeigta un uzsākti telpu remontdarbi. Tādejādi līdz gada beigām REALTO komerctelpu portfelis palielināsies par vairāk nekā 5 000 m2.

«Svarīgi, ka jaunajām tirdzniecības telpām tiek atrasts ilgtermiņa nomnieks, kurš ir spējīgs pildīt uzņemtās saistības, tādejādi garantējot arī mūsu iespējas atmaksāt piešķirto bankas kredītu. Tāpēc kā savu partneri esam izraudzījušies mazumtirdzniecības kompāniju SIA Banderi S.IDE, kas ar ELVI franšīzi vada vairākus veikalus,» informēja I.Justa-Spila. Iepriekšējā sadarbība ar ELVI zīmola veikaliem esot bijusi ļoti sekmīga.

REALTO sadarbības partneris un jauno telpu nomnieks SIA Banderi S.IDE nupat ir atvēris divus veikalus REALTO Mallen piederošās telpās Iecavā un Odzienā, un līdz gada beigām plāno atvērt vēl divus.

Komentāri

Pievienot komentāru
Atpūta

FOTO, VIDEO: Vēsturiskajā Juglas manufaktūras ēkā izveido lazertag parku

Monta Glumane, 23.08.2018

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Telpās, kur kopš 1911.gada līdz pat 2009.gadam darbojās viens no vecākajiem Latvijas uzņēmumiem Juglas manufaktūra, tagad ierīkots lāzera peintbola jeb lazertag laukums vairāk kā 2 600 m2 platībā.

«Mūsu uzņēmums piedāvā piedzīvot pieredzi, ko atcerēsies ilgi. Lāzertags, peintbols un airsoft (mīkstā pneimatika) rada atmiņas, ko atceries vēl pēc ilga laika. To var piedzīvot kopā ar saviem draugiem, ģimeni, kolēģiem, klasesbiedriem, » biznesa portālam db.lv saka SIA «GunsnLasers» īpašnieks Ernests Šēns.

Uzņēmums izveidots nejauši. Pirms tam kopā ar draugiem visdažādākajos veidos sācis mācīties pelnīt naudu. Piemēram, Centrāltirgū pārdevis mellenes, Kalnciema kvartālā sklandraušus, Māmiņu dienā un sieviešu dienā piegādājis ziedus.«Sanāca, ka nopirkām astoņus peintbola ieroču komplektus, sākām tos piedāvāt cilvēkiem un viņiem tas iepatikās. Bizness aizsākās diezgan labi. 2013.gadā nonācām līdz peintbolam. Turpinājām strādāt un attīstījāmies, tad paralēli iegādājāmies arī lazertag un airsoft,» biznesa pirmsākumus atceras E.Šēns. Šobrīd uzņēmumam ir aptuveni 200 peintbola ieroči un 80 lazertag ieroči.

Komentāri

Pievienot komentāru