RER valdē ieceļ Savenoku un Pētersoni

2012. gada 25. jūnijs plkst. 11:36
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Uzņēmuma a/s Rīgas Elektromašīnbūves rūpnīca (RER) valdē notikusi divu valdes locekļu nomaiņa.

Par jaunajiem RER valdes locekļiem ievēlēts Maksims Savenkovs (Maxim Savenkov) un Olga Pētersone. Viņi stājušies valdes locekļu amatos Fjedora Dudkina (Fedor Dudkin) un Ritas Karginas (Rita Kargina) vietā, kas, saskaņā ar uzņēmuma pausto, amatus pametuši pēc savas iniciatīvas. Uzņēmuma valdes priekšsēdētāja amata pienākumus pilda Nikolajs Erhovs (Nikolai Yerokhau), bet valdes locekļa amatā turpina darboties Mihails Morozs un Aleksandrs Suvorkins.

Jaunieceltais valdes loceklis M. Suvorkins iepriekš darbojās Krievijas uzņēmuma UMS ģenerāldirektora amatā, pēc tam kompānijas Tehkom ģenerāldirektora vietieka amatā, kā arī firmas Pokrovka Finans ģenerāldirektora vietnieka amatā. Viņam nepieder RER akcijas.

Savukārt O. Pētersone iepriekš strādāja a/s Latvijas Kuģniecība padomē, kā arī darbojās a/s RER finanšu un ekonomikas direktores amatā. Jaunajai valdes loceklei nepieder RER akcijas. Db.lv jau vēstīja, ka O. Pētersone Latvijas Kuģniecība padomē atgriezās pērnā gada janvāra beigās.

Saskaņā ar žurnāla Top 500 veidotāju apkopotajiem datiem RER, vērtējot pēc 2010. gada apgrozījuma, bija 266. lielākais Latvijas uzņēmums. 2010. gadā RER apgrozījums sasniedz 13,46 milj. Ls, bet zaudējumi - 1,86 milj. Ls. Savukārt šā gada pirmajā ceturksnī Latvijas kuģniecības zaudējumi sasnieguši 9,1 milj. Ls. 2012. gada pirmajā ceturksnī RER apgrozījums bija 7,1 miljons latu, un tas ir par 40,9% lielāks nekā 2011. gada pirmajā ceturksnī, kad uzņēmuma apgrozījums bija 5,04 miljoni latu. Kopējais RER realizācijas apjoms 2011. gadā salīdzinājumā ar 2010. gadu pieaudzis par 169%, un 2012. gada pirmajā ceturksnī salīdzinājumā ar attiecīgo periodu iepriekšējā gadā - par 140,9 %.

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām