Salienā tiek celtas 18 jaunā koncepta privātmājas

2016. gada 08. februāris plkst. 11:57
Sadaļa: Būve
Dalies ar šo rakstu

Viens no Latvijā lielākajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem Saliena 2015. gadu vērtē kā ļoti veiksmīgu gan pārdoto mājokļu, gan jaunu projektu attīstīšanas jomā. Pateicoties uz vietējo tirgu orientētai koncepcijai, lielākā daļa jauno mājokļu īpašnieku ir vietējie iedzīvotāji.

2015. gadā tika nodotas ekspluatācijā pirmās piecas un uzsākta celtniecība vēl 18 privātmājām, kas atbilst attīstītāja uzsāktajam konceptam «Ideālā māja». Tas radīts vietējam pircējam un paredz sabalansētu cenu. Koncepts paredz arī atšķirīgu pieeju sadarbībā ar pircēju – tas iegādājas mājokli vēl projekta stadijā. Cikla ilgums no mājas izvēles katalogā līdz atslēgu saņemšanai ilgst 6 – 9 mēnešus.

Saliena vasarā paplašināja mājokļu programmu vietējam pircējam ar dzīvokļiem. Trīs mēnešu laikā tika noslēgti darījumi par 70% šīs programmas mājokļu. Tie esot labākie pārdošanas rādītāji vietējam tirgum pēdējos 8 gados.

Saliena turpināja labiekārtot teritoriju un uzsāka jauna parka attīstīšanu teritorijā. Tas būs trešais labiekārtotais parks Salienā pastaigām, sportam un atpūtai, kas papildinās parku grupu. Salienas teritorijā kopumā šobrīd tiek attīstīti un labiekārtoti parki gandrīz 14 ha platībā.

Pērn Salienas teritorijā tika uzsākti vairāki investoru projekti. Viens no šādiem projektiem ir daudzfunkcionālas jāšanas skolas celtniecība. Līdzās apmācībām jāšanas sportā plānotas sporta sacensības un sabiedriski pasākumi. Cits projekts ir bērnudārza École Francaise Exupéry celtniecības uzsākšana. Šī bērnudārza ēka būs paredzēta 130 audzēkņiem, un to plānots nodot ekspluatācijā 2016. gadā. Šobrīd Salienā jau darbojas Latvijas Starptautiskā skola (International School of Latvia), kas piedāvā bērniem apgūt mācības angļu valodā pēc IB (International Baccalaureate) programmas.

Nekustamā īpašuma komplekss Saliena atrodas starp Rīgu un Jūrmalu. 455 ha lielā platībā tiek attīstīts koncepts ar dzīvojamo, darba un izklaides vidi.

Dalies ar šo rakstu