Palīgs jauna mājokļa meklētājiem: karstākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet 

Nekustamā īpašuma tirgus pērn uzņemtie apgriezieni turpina augt un šobrīd jauno mājokļu segmentā vērojama liela aktivitāte. Pieprasījums pēc jauniem un moderniem mājokļiem ir augsts - gandrīz katrā mikrorajonā ir uzcelts kāds jauns mājokļu projekts un vairāki ir būvniecības vai plānošanas procesā.

City 24 SIA, 12.4.2019

Pētījumi liecina, ka jauna mājokļa tīkotāji jūtas arvien stabilāk un pārliecinātāk par savu finansiālo situāciju. Nozīmīgu artavu kopējā procesā sniedz arī ALTUM programmas, ko atbalsta un realizēt piedāvā lielākās bankas Latvijā.

Lai ikviens varētu ērti meklēt, pārskatīt un salīdzināt šobrīd pieejamos mājokļu piedāvājumus Rīgā un Pierīgā, nekustamo īpašumu sludinājumu portāls City24.lv īpaši veidotā portāla sadaļā piedāvā vienuviet apskatīt dažādās Rīgas apkaimēs iegādei pieejamos jaunos dzīvokļu projektus, mājas un apbūves zemes.

Šeit iespējams aplūkot ne vien pieprasītākos jaunos mājokļus, bet arī uzzināt kādu interesantu apkaimes jeb rajona vēstures faktu un iepazīties ar jaunākajiem statistikas datiem par nekustamo īpašumu darījumiem Rīgas un Pierīgas apkaimēs.

Tiem, kuri lūko pēc mājokļa jaunajā projektā, šobrīd pavisam noteikti ir, ko izvēlēties. Teju katra Rīgas apkaime var lepoties ar kādu jaunu projektu. Tie piedāvājumā ir, sākot no ekonomiskiem un kompaktiem, līdz pat ekskluzīviem un plašiem divu stāvu vai lofta tipa apartamentiem.

Jaunie projekti aplūkojami tādās Rīgas un Pierīgas apkaimēs kā Centrs, Klusais Centrs, Āgenskalns, Teika, Mežciems, Purvciems, Imanta, Dzirciems, Šampēteris, Dreiliņi, Bišumuiža, Ķīpsala, Mīlgrāvis, Vecmīlgrāvis, Maskavas forštate, Saliena, Mārupe, Ozolnieki, Baloži, Dreiliņi, Jūrmala.

Plašāka informācija šeit!