Būve

Salu tilta rekonstrukcijas konkurss ieildzis

Lāsma Vaivare, 15.02.2017

Foto: Ritvars Skuja, Dienas Bizness

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Joprojām nav beidzies konkurss par Salu tilta rekonstrukcijas turpināšanu, kas tika izsludināts jau pērnā aprīlī; būvdarbus sola sākt šovasar, trešdien raksta laikraksts Dienas Bizness.

«Šobrīd tiek veikta iepirkuma dokumentācijas vērtēšana, tai bija nepieciešams papildus laiks, jo esam saņēmuši arī pieteikumus no pretendentiem ar ārvalstu kvalifikācijas pieredzi, kas prasa papildus laiku iepirkuma dokumentācijas izvērtēšanai. Prognozējoši – atbilstošie pretendenti varētu būt zināmi mēneša laikā, ja nebūs pārsūdzības vai papildus jautājumi. Izvēlētajiem pretendentiem tiks iesniegts plānotais pārbūves projekts, lai pretendenti varētu to izvērtēt un piedāvāt pārbūves darbu cenu,» DB saka Rīgas domes Satiksmes departamenta (RDSD) pārstāve Una Ahuna-Ozola.

Iepirkumu nepasteidzināja arī a/s BMGS sūdzība, nepieciešamība veikt grozījumus nolikumā, secināms no Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā pieejamās informācijas. Tiek plānots, ka Salu tilta otrās kārtas būvdarbi varētu sākties šovasar un ilgt līdz 2018. gadam. Šīs kārtas ietvaros pārmaiņas skars estakādi pār Bieķengrāvi, tiltu pār Bieķengrāvi augštecē, satiksmes pārvadu pār Krasta ielu, satiksmes pārvadu Lucavsalā un četras estakādes Zaķusalā. Tikmēr šobrīd noris pirmās kārtas pēdējie darbi – jauna tilta pār Bieķengrāvi lejtecē būvniecība un esošā tilta pār Bieķengrāvi atjaunošana. Konkursā par tiesībām veikt šos darbus pērnruden uzvarēja SIA Tilts, piedāvātā līgumcena – 1,3 milj. eiro (bez PVN).

Visu rakstu Ieildzis Salu tilta konkurss lasiet trešdienas, 15.februāra laikrakstā Dienas Bizness!

Komentāri

Pievienot komentāru