SemaraH Hotel Lielupe SPA & Conferences atklāj jaunu halli 

Kopā ar vairākiem desmitiem viesu – klientiem, partneriem un draugiem – SemaraH Hotel Lielupe SPA & Conferences Jūrmalā 25.maijā svinīgi tika atklāta pēc skaita jau trīspadsmitā, tajā pašā laikā šobrīd pati lielākā pasākumu telpa Jūrmala Hall ne tikai šajā viesnīcā, bet Jūrmalas pilsētā kopumā, tādējādi vēl nopietnāk piesakot SemaraH Hotel Lielupe SPA & Conferences ambīcijas pasākumu rīkošanas jomā gan Latvijas, gan arī Baltijas mērogā.

SemaraH Hotel Lielupe SPA&Conferences, 2017. gada 31. maijs plkst. 0:04

Nevienā citā Jūrmalas viesnīcā nav lielformāta pasākumiem īpaši piemērotas un ar modernākajām tehnoloģijām aprīkotas zāles 544 kvadrātmetru platībā. Faktiski tā ir halle, kurā var rīkot jebkādus pasākumus – konferences, sporta un deju sacensības, seminārus, izstādes, prezentācijas. Būtībā jebkādu pasākumu, kam nepieciešama liela telpa ar ideālu skaņas un gaismas sistēmu aprīkojumu. Turklāt nepieciešamības gadījumā skaņas un gaismas sistēmu klients var papildināt atbilstoši konkrētā pasākuma specifiskajām tehniskajām vajadzībām.

“Agrāk šeit bija tenisa korts, kas būtībā bija savu laiku nokalpojis un arī īsti vairs neiederējās mūsu viesnīcas šodienas un jo īpaši nākotnes attīstības stratēģijā, vēl jo vairāk ņemot vērā faktu, ka specifiskā aprīkojuma dēļ telpa bija izmantojama tikai vienam šauram mērķim. Tādēļ jau pērn, kad tika veikta viesnīcas rekonstrukcijas pirmā kārta, mēs jau sākām izvērtēt, kādām funkcijām pārveidot arī šo telpu. Pēc tirgus izpētes un ekspertu konsultāciju uzklausīšanas secinājām, ka mūsu piedāvājuma klāstā ir nepieciešama tieši šāda veida un izmēra multifunkcionāla telpa, kas izmantojama visdažādākajām vajadzībām, kādu šodien redzam jauno Jūrmala Hall,” akcentē SemaraH Hotel Lielupe SPA & Conferences vadītājs Juris Baumerts.

Jau uzsākot viesnīcas rekonstrukciju, īpašnieku mērķis bija radīt vienotu biznesa kompleksu, ko veido plašs un moderns konferenču centrs, veselīgas atpūtas iespējas, kā arī, protams viesnīcas pakalpojumi. Līdz ar jaunās halles atklāšanu viesnīcā ir pieejamas 13 dažāda lieluma konferenču un semināru telpas.

“Ar jaunās halles atklāšanu mēs sevi piesakām par vēl nopietnāku konkurentu citiem tirgus dalībniekiem, jo jau līdz šim SemaraH Hotel Lielupe SPA & Conferences bija ne tikai nozares līderis Jūrmalā, bet arī bija pārņēmusi daļu konferenču, semināru un citu pasākumu rīkotāja statusu arī no Rīgas. Mūsu trumpis ir stratēģiskā atrašanās vieta – gan tuvu lidostai, gan arī Rīgai, vienlaikus klientiem ir iespēja paralēli biznesam baudīt jūras tuvumu, svaigu gaisu un klusumu, kas, piemēram, Rīgā nav tik plaši iespējams,” akcentē Juris Baumerts, piebilstot, ka, neskatoties uz salīdzinoši plašo telpu piedāvājumu nozarē, ir salīdzinoši maz piedāvājumu, kas spēj nodrošināt jebkura klienta vēlmēm atbilstošu servisu.

Viņš stāsta, ka SemaraH Hotel Lielupe SPA & Conferences pakalpojumus jau līdz šim labprāt izmantoja ne tikai Latvijas, bet arī Baltijas, Skandināvijas un NVS valstu klienti, kuri novērtē iespēju organizēt gan atpūtas, gan arī biznesa pasākumus Jūrmalā gan augstā servisa līmeņa, gan atrašanās vietas dēļ.

Halles priekšrocība ir ne tikai tās plašums, bet arī īpaši modernais tehniskais aprīkojums. Proti, šeit ir iespējams organizēt pasākumus gan dienas gaismā, ko nodrošina pietiekami plašie logi, gan arī mākslīgajā apgaismojumā jebkurā diennakts laikā, aizklājot logus ar gaismu necaurlaidīgām žalūzijām. Turklāt gaismas sistēmas aprīkojums ļauj izspēlēt visdažādākās krāsu gammas, radot neatkārtojamu un neaizmirstamu spilgtu emociju gammu pasākuma dalībniekiem. Tāpat īpašs pluss ir tas, ka hallē esošo skatuvi 48 kvadrātmetru platībā ir iespējams novietot jebkurā telpas vietā, tādējādi ļaujot pasākumus plānot jebkādā izvietojumā. Nepieciešamības gadījumā skatuvi iespējams gan palielināt, gan arī izņemt ārā.

“Ņemot vērā, ka ziemeļu puslodē klasiskajam viesnīcu biznesam tomēr ir pārsvarā sezonāls raksturs, proti, lielākais klientu pieplūdums tieši viesnīcā ir vasaras sezonā, visai loģisks bija mūsu lēmums šeit veidot gan SPA zonu, gan jau pieminēto semināru un konferenču centru. Līdz ar to vasarās maksimālo viesnīcas noslogojumu nodrošina atpūtnieki, savukārt pārējā laikā – darījumu cilvēki, kuri šeit organizē gan vietēja, gan starptautiska mēroga biznesa pasākumus, vienlaikus izmantojot arī viesnīcas pakalpojumus pasākumu dalībnieku izmitināšanai un viņu atpūtai brīvajā laikā. Šāda biznesa stratēģija ļauj mums izlīdzināt izmaksas gada ietvaros, vienlaikus arī nodrošinot zemākas cenas gan viesnīcas, gan pasākumu un SPA centra pakalpojumiem,” uzsver Juris Baumerts.

Pēc viņa teiktā, pēc jaunās halles atklāšanas šobrīd Semarah Hotels Lielupe ir radījis visus priekšnoteikumus, lai attīstītos par vienu no modernākajiem un populārākajiem konferenču centriem Baltijā, garantējot klientiem augstas kvalitātes servisu ikvienam klientam atbilstoši viņa vēlmēm un biznesa specifikai.

SemaraH Hotel Lielupe SPA & Conferences konkurētspēju palielina arī rīcības brīvība, runājot ar klientiem par nosacījumiem - neskatoties uz to, ka arī esam viesnīcu grupas dalībnieki, tomēr esam pietiekami neatkarīgi savos lēmumos, lai varētu rast klientiem vēlamākos risinājumus pasākuma organizēšanai. Tieši elastība, kā arī moderno tehnoloģiju izmantošana ir viens no būtiskākajiem priekšnoteikumiem veiksmīgā konkurences cīņā šajā nozarē. Mēs šobrīd esam radījuši visus šos priekšnosacījumus, par ko var pārliecināties ikviens mūsu esošais un potenciālais klients,” norāda viesnīcas vadītājs.

Viņš atzīst, ka jau patlaban aizpildās pasākumu rīkošanas kalendārs arī jaunajā hallē, kas ļauj prognozēt, ka izvēlētā biznesa stratēģija un attīstībā ieguldītos līdzekļus izdosies veiksmīgi atpelnīt. Ņemot vērā uzņēmuma vēlmi piesaistīt aizvien vairāk ārvalstu klientu, viesnīcas pārstāvji arī piedalās dažādās starptautiskās izstādēs, kā arī sadarbojas ar dažādu pasākumu organizētājiem, lai iepazīstinātu ar SemaraH Hotel Lielupe SPA & Conferences piedāvājumu. “Ārvalstu partneriem ir ļoti svarīgi būt pārliecinātiem, ka mēs spējam augstākajā līmenī nodrošināt viņu klientu pasākumus. Tādēļ pēc iepazīšanās un pirmajām biznesa sarunām, partneru pārstāvji ierodas pie mums, lai personīgi pārliecinātos par kvalitātes standartiem. Pēc šā sava veida audita pēc tam arī tiek pieņemts lēmums mūsu viesnīcu un konferenču centru iekļaut viņu pasākumu grafikos. Šādā veidā esam ieguvuši jau daudzus tieši ārvalstu klientus,” rezumē Juris Baumerts.


SemaraH Hotel Lielupe SPA & Conferences:

  • Pieejami kopumā 264 dažāda lieluma un servisa numuri;
  • 13 konferenču zāles;
  • Wellness centrs, tajā skaitā: 25 metrus garš baseins, džakuzi, pirtis, trenažieru zāle;
  • SPA centrs (procedūras sievietēm, vīriešiem un bērniem) un sāls istaba,
  • restorāns un plaša terase & lobby bārs ar terasi.

Dalies ar šo rakstu!
Raksta komentāri
Spied šeit, lai lasītu vai pievienotu savu komentāru
Nepalaid garām

Šajā piektdienā biznesa portāls Db.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju ielūkoties Lietuvas...

Anda Šmitmane ēdināšanas biznesā Tukumā darbojas jau 20 gadus. Viņa atzīst, ka...

Mazumtirdzniecības tīkls Rimi pirmdien prezentēja pirmo veikalu Latvijā ar pašapkalpošanās skeneriem....

Pēdējā laikā būtiski pieaudzis elektrisko skrejriteņu vandālisma gadījumu skaits, stāsta koplietošanas...

Vai bērnam ir jābūt algas grāmatiņā, lai saņemtu IIN atvieglojumus jeb -...

«Pastāvēs, kas pārmainīsies - šis ir par mums un tieši tamdēļ mēs...

No šīs sadaļas
2017. gada 29. maijs plkst. 8:21

Tirdzniecība ar CFD (cenu starpības darījumi) ir strauji izplatījusies tirgos un guvusi...

2017. gada 26. maijs plkst. 0:05

Europcar Latvia ar prieku paziņo, ka, sākot ar 2017. gada maiju, esam...

2017. gada 24. maijs plkst. 0:05

Paralēli valstī ieviestajai šķiroto atkritumu apsaimniekošanas infrastruktūrai Zaļā josta rod...

2017. gada 19. maijs plkst. 0:05

20.maijā plkst.11:00 Ventspils Zilā karoga pludmalē notiks jaunā Pludmales volejbola stadiona atklāšana,...

2017. gada 18. maijs plkst. 0:05

Lielajos konkurences apstākļos 15 gadi ir ievērojams skaitlis restorānu biznesā. Klienti ir...

2017. gada 17. maijs plkst. 8:12

Organizējot izlietotā iepakojuma un videi kaitīgu preču apsaimniekošanu Latvijā, Zaļā josta aktīvi...

2017. gada 26. aprīlis plkst. 0:10

Svētdien, 14. maijā plkst. 11:00 Piedzīvojumu parkā jau tradicionāli ar krāšņu velobraucienu...

2017. gada 20. aprīlis plkst. 23:56

Cilvēka darba dzīves ritms uzņem aizvien straujāku tempu un prasa daudz lielāku...

2017. gada 20. aprīlis plkst. 0:03

2017. gads zeltam sācies ar spēcīgu lēcienu – gada pirmajos trīs mēnešos...

2017. gada 13. aprīlis plkst. 12:04

SIA Ivonna veic galdu klāšanu Rīgas apkārtnē. Piedāvājumā ēdieni visām gaumēm par...