Skonto Plan sāk 21 miljona eiro vērta projekta izpildi Lielbritānijā 

Skonto grupas uzņēmums Skonto Plan ir sācis fasādes uzstādīšanas darbus unikālam dzīvojamo māju projektam KeyBridge, kura ietvaros pašlaik top augstākā ķieģeļu dzīvojamā ēka Lielbritānijā, informē uzņēmumā.

Zane Atlāce - Bistere, 23.8.2018

Publicitātes foto

«Skonto Plan» fasādes uzstādīšanas darbu līguma kopējā summa ir 21 miljons eiro. «KeyBridge» projekts atrodas pašā Londonas sirdī, prestižajā Voksholas (Vauxhall) rajonā. Tā ietvaros tiek būvētas divas dzīvojamās ēkas – 22 stāvu «KeyBridge House» un 37 stāvu «KeyBridge Lofts». Pēdējā kļūs par pašlaik augstāko ķieģeļu dzīvojamo ēku Apvienotajā Karalistē.

Abās ēkās kopā paredzēti 470 jauni dažāda izmēra mājokļi – no nelieliem studio tipa līdz plašiem četru istabu luksusa dzīvokļiem, kā arī «penthouse». «Iespēja strādāt ar »KeyBridge« projektu ir apliecinājums gan mūsu darbinieku profesionalitātei, gan arī saražotās produkcijas kvalitātei. Savukārt KeyBridge elegantā ķieģeļu fasāde, kuras izveidē ar inovatīvu pieeju tiks izmantoti tradicionāli materiāli, varētu pretendēt uz godalgotu atzinību,» prognozē uzņēmuma «Skonto Plan» direktors Raimonds Freimanis.

«Aizvadīto gadu laikā esam sasnieguši ievērojumu izaugsmi, kāpinot uzņēmuma apgrozījumu no aptuveni 20 miljoniem līdz šobrīd jau 40 miljoniem eiro. Lielā mērā to ir izdevies sasniegt pateicoties apjomīgiem pasūtījumiem Lielbritānijas tirgū,» piebilst R.Freimanis.

«Skonto Plan» ir pilna cikla ārējo fasāžu būvniecības uzņēmums, kas jau vairāk nekā septiņus gadus ārvalstu tirgos piedāvā ēku ārējo fasāžu projektēšanu, ražošanu un uzstādīšanas pakalpojumus.Uzņēmuma apstiprināto pasūtījumu portfelī šobrīd ir projekti par kopējo vērtību 130 miljoni eiro ar izpildes termiņu līdz 2021. gadam. 2017. gadā uzņēmums strādāja ar 32,3 miljonu apgrozījumu, kas ir par 61% vairāk nekā gadu iepriekš.