Tele2 kļūst par Vodafone oficiālo partneri

2017. gada 24. novembris plkst. 11:08
Autors: Rūta Lapiņa
Dalies ar šo rakstu

«Tele2 AB» grupa 2017. gadā kļuvusi par viena no pasaules lielākā operatora «Vodafone» partneri Latvijā, kā arī Lietuvas un Zviedrijas tirgū. Šobrīd «Tele2» ir vienīgais oficiālais «Vodafone» partneris Latvijā un sniedz mobilo sakaru un interneta pakalpojumus globālo kompāniju filiālēm vietējā tirgū, informē «Tele2».

Jaunās partnerības ietvaros «Tele2» nodrošinās saviem starptautiskajiem korporatīvajiem klientiem Latvijā, Lietuvā un Zviedrijā arī pieeju dažādiem «Vodafone Global Enterprise» sniegtajiem pakalpojumiem.

«Plaša starptautiska saziņa mūsdienās ir nozīmīga daudziem sekmīgiem uzņēmumiem. Partnerība ar «Vodafone» ļauj mums sadarboties starptautisko korporatīvo klientu apkalpošanā, nodrošinot «Vodafone» mobilo sakaru un interneta pakalpojumus mūsu tirgos Zviedrijā, Latvijā un Lietuvā, tajā pašā laikā sniedzot iespēju saviem klientiem arī izmantot »Vodafone« globālos pakalpojumus. Šī ir sadarbība, kuru vēlamies attīstīt un kas dažu mēnešu laikā jau ir nesusi augļus,» stāsta Alisone Kirkbī (Allison Kirkby), «Tele2 AB» grupas vadītāja.

Savukārt «Tele2» valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs piebilst, ka šī sadarbība paver iespējas arī «Tele2» pakalpojumu attīstībai, izmantojot partneru plašo starptautisko infrastruktūru

«Sadarbība ar nodrošina mūsu globālajiem korporatīvajiem klientiem no Zviedrijas, Latvijas un Lietuvas piekļuvi mūsu ekspertīzei un «Vodafone Global Enterprises» produktiem un pakalpojumiem. Esmu gandarīts par «Tele2» pievienošanos mūsu partneru lokam un ļoti pozitīvi raugos uz mūsu attiecību attīstību nākotnē,» piebilst «Vodafone» Partneru tirgus izpilddirektors Djego Massidda (Diego Massidda).

«Tele2» ir daļa no «Tele2 AB» grupas, kas ir viens no straujāk augušajiem telekomunikāciju uzņēmumiem Eiropā. «Tele2 AB» grupai ir 17 miljoni klientu astoņās valstīs. «Tele2» ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas darbojas vienoti visās Baltijas valstīs.

Dalies ar šo rakstu