Tik lētas ziemas riepas vēl nav bijušas

2016. gada 20. oktobris plkst. 8:32
Autors: Aldis Zelmenis
Dalies ar šo rakstu

Vairāku objektīvu iemeslu dēļ ziemas riepu iegāde šosezon ir sasniegusi klientiem draudzīgāko brīdi, jo tik lēti «ziemas apavi» vēl nav bijuši

Iemesls tam ir gan naftas produktu lejupslīdošā cena, kas ietekmē arī riepu ražošanas izmaksas, gan pieaugošā konkurence starp pašmāju tradicionālajiem riepu servisa centriem un interneta veikaliem. SIA Atlas Riepas pārdošanas un mārketinga vadītājs Jānis Purvītis norāda, ka šodien autoīpašniekiem ir milzīga izvēle, kur un par kādām naudām tikt pie ziemas riepām. «Specializētie riepu servisa centri konkurē ne tikai savā starpā, bet arī ar interneta veikaliem un pat lielveikalu ķēdēm. Cits jautājums, cik kvalitatīvas un ilgspēlējošas būs šīs lielveikalos nopērkamās riepas, taču viens no būtiskākajiem pirkšanas kritērijiem ir cena, un vismaz daļai pircēju tas ir galvenais arguments,» viņš pauž.

Apstiprinot kolēģa teikto, SIA Autoriepu nams direktors Oskars Krampāns papildina, ka konkurences ugunskuram eļļu šogad pielej arī ķīniešu produkcijas pastiprinātā invāzija Eiropas virzienā.

Visu rakstu Riepu tirdzniecībā iestājušies «Ziemassvētki» lasiet 20. oktobra laikrakstā Dienas Bizness.

Dalies ar šo rakstu