Tirdzniecībā nonāks pirmie Latvijas gurķi

2011. gada 07. marts plkst. 12:08
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

No 8. marta lielākajos Rimi hipermārketos būs nopērkami pirmie Latvijā izaudzētie gurķi, kurus piegādās Latvijas dārzeņu audzētāju kooperatīvs Baltijas dārzeņi.

Kilograms pirmo pašmāju gurķu maksās Ls 2,65, kas ir par 20 santīmiem mazāk nekā pērn, informē Rimi. Savukārt katrai nākamajai gurķu ražai cena būs ievērojami mazāka.

«Pirmie Latvijā audzētie gurķi ir vieni no pircēju iemīļotākajiem pašmāju produktiem, kas vienmēr tiek gaidīti ar lielu nepacietību. Jaunā gurķu raža savā ziņā tiek uztverta gan kā signāls pavasara drīzai atnākšanai, gan arī iezīmē startu pakāpeniskai citu jaunās ražas produktu nonākšanai tirdzniecībā,» norāda Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Zane Eniņa.

Kā jau ierasts, Rimi ir pirmie veikali Latvijā, kuros katru gadu iespējams iegādāties jauno Mārupes gurķu ražu. Šogad gurķi nogatavojušies līdzīgi kā pērn, kad jaunā gurķu raža veikalu plauktos parādījās 9. martā. Rimi un Supernetto veikalos kopumā pērn pārdoti gandrīz 2 miljoni kilogramu jeb 2 000 tonnu pašmāju gurķu. Tuvāko mēnešu laikā Rimi veikalos būs pieejami arī pirmie Latvijā audzētie tomāti un citi dārzeņi.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi