Tirdzniecības centros veic uzlabojumus vides pieejamībā 

Galactico piecu tirdzniecības centru Alfa, Mols, Dole, Origo un Galerija Centrs apsaimniekotājs Linstow Center Management (LCM) sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu grupu Apeirons veicis uzlabojumus vides pieejamībā visos tirdzniecības centros, liecina medijiem sniegtā informācija.

Lelde Petrāne, 25.02.2015

Projekta ietvaros tika uzlabotas pārvietošanās iespējas tirdzniecības centros - pārvietotas autostāvvietas, uzlabotas uzbrauktuves, nepieciešamības gadījumā tās tika aprīkotas ar margām, uzlabotas un modernizētas tualetes cilvēkiem ar kustību traucējumiem, kā arī uzlabotas norādes par vides pieejamību, lai apbrauktu šķēršļus - kāpnes, eskalatorus, sliekšņus u.c.

Rekonstruētajās māmiņu istabās tiek nodrošināta iespēja pabarot un apkopt mazuli. Šajās telpās var iebraukt ar bērnu ratiņiem, telpas ir piemērotas apmeklējumam vecākiem kopā ar bērniem.

Paralēli vides pieejamības uzlabošanai, LCM veicis uzlabojumus un papildinājumus klientu servisā, apvienojot visu šo pakalpojumu kopumu zem Galactico serviss standarta. Galactico serviss ir vienots kvalitātes standarts visos piecos Galactico tirdzniecības centros.

Kopā Galactico serviss piedāvā 30 dažādus pakalpojumus – māmiņu istaba, mobilo telefonu uzlāde, invalīdu tualetes, pirmās palīdzības istabas, interaktīvās atpūtas zonas, taksometru izsaukšanas iespēja, faksa nosūtīšana, kopēšanas un skenēšanas pakalpojumi, pagarināti banku darba laiki, bezmaksas Wifi, lietussargu noma, interaktīvie navigācijas stendi, mobilā aplikācija, elektromobiļu uzlāde (t/c Origo), lietussargu maisiņi (t/c Galerija Centrs), mobilie iepirkšanās ratiņi (t/c Mols un t/p Alfa) u.c.

Jaunākais izdevums