Tirdzniecība un pakalpojumi

Galactico tirdzniecības centru apgrozījums pērn audzis par 4%

Dienas Bizness, 28.01.2015

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Linstow Center Management apsaimniekotajos Galactico tirdzniecības centros Alfa, Mols, Dole, Origo un Galerija Centrs kopējais apgrozījums 2014. gadā, salīdzinot ar 2013. gada rādītājiem, pieaudzis par 4%, informē kompānijā.

«Īpaši augstus rādītājus 2014. gadā uzrādījuši tirdzniecības parks Alfa, kura apgrozījums ir pieaudzis par +7%. Līdzīgus rezultātus uzrāda arī tirdzniecības centrs Mols, kura apgrozījums pieaudzis par +6%,» komentē Linstow Center Management Tirdzniecības centru komercdirektore Evija Majevska.

Galactico tirdzniecības centros, 2014. gadā pircēju skaits salīdzinājumā ar 2013. gadu vidēji starp visiem tirdzniecības centriem ir palicis nemainīgs. Daži tirdzniecības centri tomēr uzrāda arī nelielu pirkumu skaita pieaugumu.

2014. gadā par +5% ir pieaugusi veiktā vidējā pirkuma summa salīdzinājumā ar 2013 gadu. Vislabākos rādītājus vidēji par vienu pirkumu uzrāda tirdzniecības parks Alfa, kur vidējais pirkums pieaudzis par +6%, kam seko tirdzniecības centrs Origo ar +5% pieaugumu, un Galerija Centrs, Mols un Dole ar +3% pieaugumu vidējā pirkuma summai.

«Vērojot pēdējo gadu tendences, var spriest, ka cilvēku iepirkšanās paradumi ir diezgan stabili – jau vairākus gadus pirkumu skaits tirdzniecības centros saglabājas nemainīgs. Vidējā pirkuma summai un apgrozījumam tomēr ir tendence nedaudz pieaugt, kas nozīmē, ka pircēji veicot pirkumu, iztērē mazliet vairāk nekā gadu iepriekš. To nosaka gan atsevišķu preču sadārdzinājums, gan arī ekonomiskās situācijas uzlabošanās kopumā,» secina Majevska.

Galactico tirdzniecības centru attīstītājs (t/c Alfa, Galerija Centrs, Mols, Dole, Origo) un nekustamā īpašuma apsaimniekotājs SIA Linstow Center Management Latvijā darbojas jau 18 gadu. Linstow Center Management apsaimniekojamā tirdzniecības centru kopējā platība Latvijā ir vairāk kā 230 000 kvadrātmetri, bet visā Baltijā vairāk kā 329 000 kvadrātmetri (Linstow Center Management apsaimnieko arī lielāko t/c Ülemiste Igaunijā).

Komentāri

Pievienot komentāru