Papildināts ar vizualizācijām - Linstow gatavs 90 milj. eiro vērtam lēcienam

2015. gada 27. janvāris plkst. 10:06
Autors: Zanda Zablovska - Delfi, speciāli DB
Dalies ar šo rakstu

Linstow Center Management šī gada rudenī varētu sākt 40 miljonus eiro vērto Alfas paplašināšanu; tam sekos Origo

Tā DB stāsta Linstow Center Management (Linstow) biznesa attīstības un iznomāšanas direktors, valdes loceklis Mārcis Budļevskis. Igaunijā, Tallinā, Linstow rekonstruēja tirdzniecības centru Ülemiste, bet Latvijā attīstītāja prioritāšu saraksta pirmajā vietā ir tirdzniecības parka Alfa paplašināšana. Alfa ir veiksmīgākais no Linstow tirdzniecības centriem un dabiski līdz tam nonākusi – ir gan pieprasījums, gan nepieciešamā zeme, skaidro M. Budļevskis.

Rinda garāka

Saskaņā ar viņa teikto dota zaļā gaisma jauno platību iznomāšanai un visu projekta darbu uzsākšanai. Ar telpu nomas plāniem iecerēts tikt galā līdz šī gada augustam, kas nozīmē, ka būvniecību varētu sākt 2015. gada rudenī.

Paplašināšana paredzēta blakus kinoteātrim Cinamon. Līdz 2017. gadam kopējo Alfas platību plānots palielināt no 93 tūkstošiem kvadrātmetru (m2) līdz 117 tūkst. m2. Iznomājamā platība pieaugs no 47,8 tūkst. m2 līdz 65,6 tūkst. m2.

Jaunajai piebūvei būs trīs stāvi – divi paredzēti tirdzniecībai, bet trešajā – izklaide un restorāni. «Ātrās apkalpošanas ēdinātāji paliks esošajā vietā,» piebilst M. Budļevskis, paužot cerību, ka ēdinātāju klāstam pievienosies Lido. Tāpat Alfā tiks ieviesta pazemes autostāvvieta, jo esošā virszemes autostāvvieta tiks apbūvēta.

Pēc paplašināšanas Alfā būšot ērtāk pārvietoties, turklāt iepriekš, veicot pārmaiņas, dažiem tirgotājiem nācies samierināties ar mazākām platībām. «Ja esi profesionāls tirgotājs un ik pēc pieciem, sešiem gadiem pilnībā nenomaini interjera konceptuālo piedāvājumu, tad ir diezgan grūti konkurēt. Alfas paplašināšanas projekts paātrinās daudzu veikalu uzlabojumus,» saka M. Budļevskis.

Iet uz birojiem

Nākamā sarakstā ir tirdzniecības centra Origo paplašināšana, kas Linstow būs pirmais multifunkcionālais objekts.

Visu rakstu Linstow gatavs 90 milj. eiro vērtam lēcienam lasiet 27. janvāra laikrakstā Dienas Bizness.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām