Twitter plāno ievērojamu darbinieku atlaišanu

2016. gada 25. oktobris plkst. 10:20
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Mikroblogošanas vietnes uzņēmums Twitter šonedēļ plāno paziņot par ievērojamu darbinieku skaita samazināšanu, atsaucoties uz kompānijai tuvu stāvošu, anonīmu personu, raksta Bloomberg.

Uzņēmums darbinieku skaitu varētu samazināt par 8% jeb aptuveni 300 cilvēkiem, kas ir tāds pats skaits kā pērn, kad kompānijas līdzīpašnieks Džeks Dorsijs stājās uzņēmuma vadītāja amatā. Tomēr darbinieku skaits vēl var mainīties.

Paziņojums par darbinieku skaita samazināšanu var tikt izplatīts pirms Twitter trešā ceturkšņa ienākumu paziņošanas ceturtdien. Twitter pārstāvji šīs ziņas atteikušies komentēt.

Twitter, kura izdevumi aug, patlaban cenšas tos kontrolēt, ņemot vērā, ka palēninās pārdošanas apjomu pieaugums. Kompānija nesen nolīga bankas speciālistus, kas izvērtētu potenciālo pārdošanas darījumu, taču uzņēmumi, kuri iepriekš izteica interesi par kompānijas iegādi – Salesforce.com, The Walt Disney Co un Alphabet – vēlāk to atsauca.

Twitter zaudējumi un akcijas cenas kritums par 40% aizvien vairāk sarežģī kompānijas spēju maksāt tās speciālistiem ar akcijām. Tādējādi uzņēmumam kļūst grūtāk konkurēt par speciālistiem ar lielajiem tehnoloģiju gigantiem, piemēram, Alphabet vai Facebook. Darbinieku skaita samazināšana varētu nedaudz atvieglot šīs pūles. 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds