Twitter var zaudēt konkurentiem

2016. gada 19. augusts plkst. 9:24
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Finanses
Dalies ar šo rakstu

Mikroblogošanas vietnes Twitter akcijas cena ceturtdien samazinājās par vairāk nekā 5%, liecina tirgus dati.

Kā raksta MarketWatch, akcijas rekomendāciju no turēt uz pārdot mainījusi kompānija Evercore ISI, kas veicināja tirgus dalībnieku kustību. No 665 kompānijām, par kurām analītiķi sniedz rekomendācijas, tikai 29 piemērots statuss pārdot.

Evercore analītiķis Kens Sena sacījis, ka prognozē cenas kritumu, neskatoties uz to, ka kompānija papildina pakalpojumu klāstu ar pārraižu iespējām kā metodi klientu piesaistīšanai. Analītiķis sacījis, ka citas sociālās vietnes jau šo iespēju izmanto.

K. Sena uzsver, ka saskata vairāk risku nekā priekšrocību, ņemot vērā kompānijas Snapchat plānus paplašināt pakalpojumu klāstu ar monetārajiem pakalpojumiem.

Twitter nesen paziņoja, ka savā platformā straumēs Nacionālās futbola līgas spēles un tiek baumots, ka kompānija runā ar Apple par Twitter aplikācijas pievienošanu Apple TV. Twitter nesen ieviesis arī jaunu pakalpojumu Moments, kas apkopo konkrētus tvītus un video par konkrētu tēmu.

Tomēr K. Sena uzskata, ka šīs inovācijas atpaliek no citu kompāniju īstenotajiem jauninājumiem, piemēram, Snapchat, kas mainījis čatu un Discover sadaļu.

Patlaban Twitter lietotāju skaits sarūk, tādēļ analītiķi uzskata, ka cenas par reklāmu portālā ir pārāk augstas. Kompānijas akcija cena šajā gadā ievērojami svārstījusies, taču pēdējā mēneša laikā tā augusi par 17%, bet pēdējo trīs mēnešu laikā – par 37%. 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds