Urbanovičs: Dombrovskis ir grāmatvedis, kas ticis augstā krēslā

2011. gada 03. februāris plkst. 8:56
Autors: Guna Gleizde
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

«Viņš ir parasts grāmatvedis, kurš ir ticis augstā krēslā,» par premjeru Valdi Dombrovski (Vienotība) un viņa darba stilu saka opozīcijas partijas Saskaņas centrs līderis Jānis Urbanovičs.

J. Urbanovičs nedomā, ka pašreizējās koalīcijas savstarpējie ķīviņi apdraud tās stabilitāti, jo valdību veidojošie spēki «izvēlējušies interesantu taktiku kritizēt viens otru», tomēr tajā pašā laikā sadarbība turpinās.

Opozīcijas partijas pārstāvis norāda, ka ZZS un Vienotības savstarpējie kašķi nav tieši saistīti ar valsts vadīšanas lietām, tos raisot «feodālā sistēma», jo katrai partijai ir savas ministrijas ar tām piešķirto līdzekļu apjomu, ko neviena no tām nevēlas samazināt.

Jautāts par Satiksmes ministrijas pakļautībā esošo uzņēmumu valdēs strādājošo cilvēku maiņu, J. Urbanovičs skaidroja, ka šāda tradīcija valdēs «ielikt savējos» nav šīs koalīcijas ieviests jaunums, bet gan pastāvējusi pēdējos 20 gadus.

Savukārt saistībā ar gaidāmajām Valsts prezidenta vēlēšanām J. Urbanovičš ļāva noprast, ka SC atbalstīs esošā prezidenta Valda Zatlera ievēlēšanu amatā uz otro termiņu.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām