Vai vēlies tirgoties Positivus un Summer Sound? Uzzini, cik tas izmaksās!

2018. gada 22. maijs plkst. 6:56
Dalies ar šo rakstu

Tuvojas festivālu laiks, tāpēc biznesa portāls db.lv vēlējas noskaidrot, cik tirgotājiem un ēdinātājiem var izmaksāt piedalīšanās divu lielāko Latvijas mūzikas festivālu «Summer Sound» un «Positivus» tirdziņos.

Vasaras mūzikas un kultūras festivāla «Positivus» pārstāve portālu db.lv informēja, ka pasākuma organizatori katru gadu saņem daudz pieteikumu ar interesi tirgoties festivāla teritorijā, tomēr organizatori rūpīgi atlasot izvērtē katru pieteikumu un izvēlas tos, kas piestāv festivālam.

Vēl viens no kritērijiem ir tas, lai festivālā būtu pieejams iespējami plašs sortiments. Būtiska ir arī uzņēmēju reputācija, jo, kā paskaidro festivāla pārstāve, organizatoriem ir svarīgi, lai festivāla viesi saņemtu kvalitatīvu servisu.

«Positivus» festivālā uzņēmēji var pieteikties divās kategorijās - ēdināšanai un smukumlietu tirdziņā. Ēdināšanas zonas ir dažādas, kas nodrošina iespēju piedalīties kā lielam ēdinātājam, tā arī mājražotājam.

Savukārt, smukumlietu tirdziņa atlases kritēriji ir sekojoši - dalībniekam ir jābūt smukumlietas ražotājam, proti, dalībnieks ir smukumlietas idejas autors un tās realizētājs. Izvērtējot pieteikumus, organizatori ņem vērā smukumlietu orģinalitāti, piemērotību festivāla videi un noskaņai, kā arī tiek novērtēta dalība iepriekšējos festivālos.

Dalības izmaksas festivālā var atšķirties un ir atkarīgas no dažādiem faktoriem,piemēram, cik lielu platību uzņēmums teritorijā aizņem, vai nepieciešama elektrības padeve un citi faktori.

Tirgotājiem dalība festivālā «Positivus» var izmaksāt, sākot no 95 eiro + PVN. Summa iekļauj vienu vietu festivālā un dalību vienam cilvēkam.

Iespējamais tirgošanās laukuma maksimums ir 600 kvadrātmetri.

Arī festivāls «Summer Sound» katru gadu aicina pasākumā piedalīties tirgotājus no Liepājas un citām Latvijas pilsētām, kuri parūpētos, lai katrs pasākuma apmeklētājs būtu paēdis un varētu iegādāties kaut ko aktuālu no pašmāju ražotajiem produktiem.

«Izvēloties gan ēdienu, gan dizaina lietu tirdziņa tirgotājus, tiek ņemta vērā iepriekšējā pieredze, kvalitāte, preču piedāvājuma klāsta oriģinalitāte, kā arī atbilstība festivāla tēlam un atmosfērai,» paskaidro festivāla direktors Uldis Pabērzis.

Dalība festivālā kā tirgotājam, izmaksā sākot no 100 eiro līdz 850 eiro + PVN, atkarībā no tirdzniecības vietas izmēra(piemēram, dizaina lietu tirdziņa tirgotājiem maksimālā tirgošanās platība ir 3x3 metri), novietojuma festivāla teritorijā un piedāvātā pakalpojuma. Ēdināšanas uzņēmumiem tiek piedāvāta divu veida platība - 5x5 metri vai 5x10 metri. Izmaksās ir iekļauta tirdzniecības vieta, elektrības pieslēgums līdz 6A (1kW), apgaismojums tirdzniecības vietā un trīs bezmaksas festivāla aproces darbiniekiem.


Dalies ar šo rakstu