Verdant Eco SPA atver jaunu salonu 

Jaunajā skaistumkopšanas salona filiālē Eco SPA Room ieguldīti aptuveni 15 tūkstoši eiro; daļa finansējuma piesaistīta no Altum programmas.

Anda Asere, 30.4.2018
1/7

Foto: Zane Bitere/LETA

2017. gadā SIA Verdant apgrozījums sasniedza 137 tūkstošus eiro, kas ir par 20% vairāk nekā gadu iepriekš. «Katrs gads ir arvien labāks un labāks. Esam nostiprinājuši savu vietējo klientūru, mums ir laba reputācija arī ārzemēs. Pie mums bieži ierodas tūristi, sakot, ka viņiem mūsu salonu ieteikuši draugi, kolēģi vai paziņas Zviedrijā, Norvēģijā, Krievijā. Priecājamies, ka mums ir laba reputācija,» saka Dace Šrādere, skaistumkopšanas salona Verdant Eco SPA (SIA Verdant) īpašniece.

Jaunajā salonā Eco SPA Room ir divi kabineti, kas piedāvā masāžas un ķermeņa procedūras, kas radītas, iedvesmojoties no Latvijas dabas un tās elementiem. «Nemainīgi salona koncepcijai, tiek izmantoti svaigi pagatavoti skaistumkopšanas un SPA produkti, kas nesatur konservantus, mākslīgas krāsvielas, smaržvielas u.c. organismam kaitīgus, sintētiskos produkta īpašību pastiprinātājus,» saka D. Šrādere.

Jaunais salons atrodas vēl dziļāk Vecrīgā – Pils ielā. Viņa paredz, ka jaunā atrašanās vieta vēl vairāk varētu vilināt tūristus. Šobrīd 70% klientu ir vietējie. Nesen uzņēmums uzsācis sadarbību ar Vācijas ekokosmētikas zīmolu Dr. Hauschka. «Ļoti priecē, ka šim zīmolam ir interese ar mums sadarboties, jo tas liecina, ka spējam nodrošināt augstu pakalpojumu kvalitāti un, ka tiek novērtēts salona koncepts un filozofija. Lai pārstāvētu šo zīmolu un ar to varētu strādāt, mūsu meistarēm bija jāiziet speciāli kursi.» saka D. Šrādere.

D. Šrādere novērojusi, ka cilvēki ir daudz izglītotāki ekoloģiskas skaistumkopšanas jautājumos, kādi bija pirms septiņiem gadiem, kad viņa atvēra salonu. Tolaik bija vairāk jāskaidro atšķirības starp ekoloģisko un konvencionālo kosmētiku un ka ar ekoloģisku produktu var sasniegt līdzvērtīgus rezultātus. Tagad vairs nav jāskaidro, kāpēc kosmētikā būtu jāizvairās no parabēniem, minerāleļļas utt. Agrāk cilvēki bija skeptiskāki pret šo faktu. «Klienti mērķtiecīgāk nāk uz mūsu salonu tieši ekoloģiskā aspekta, nevis tikai pakalpojuma kvalitātes dēļ. Mūs atrod cilvēki ar alerģijām, ar jutīgu ādu, daudz nāk topošās un jaunās māmiņas, īpaši populārs pakalpojums viņu vidū ir manikīrs, pedikīrs, jo izmantojam nagu lakas ar Big5Free formulu, un masāža, jo izmantotie produkti nesatur sintētiskas, kairinošas vielas,» viņa stāsta.

Tevi varētu interesēt

Lai nonāktu pie tā, ka zaļais dzīvesveids ir labāks par ierasto, nevajag...

Nepalaid garām

LR Ģenerālprokuratūra, izmeklējot lietu par it kā 50 miljonu eiro naudas atmazgāšanas...

Eiropas Savienības prioritātes ir mainījušās. Tuvākajā laikā var sākt mainīties Eiropas ekonomiskie...

"Dienas Bizness" sadarbībā ar "Lursoft" ik gadu izdod zīmola izdevumu "TOP 500",...

No šīs sadaļas

Sākuši ar flīžu tirdzniecību, interjera salona Krassky īpašnieki Aigars Zelmenis un Edgars...

Rīgai ir potenciāls piesaistīt jaunas starptautiskas kompānijas, kuras darbojas biznesa ārpakalpojumu...

Darbu sākusi Nacionālā rehabilitācijas centra «Vaivari» Ambulatorās rehabilitācijas klīnika...

Biznesa portāls db.lv ielūkojās ātrā ēdinātāja «McDonald’s» jaunā koncepta virtuvē....

SIA «Tūrisma aģentūra Kolumbs» pagājušajā gadā izdevies strādāt ar peļņu, kas sasniedza...

Atveroties arvien jauniem sporta klubiem un pieaugot to popularitātei, patērētājiem nākas saskarties...

AS «Rīgas Siltums» gūtā peļņa no siltumenerģijas pārdošanas, elektroenerģijas pārdošanas...

SIA «Biļešu paradīze», kas nodrošina iespēju iegādāties internetā biļetes uz dažādiem kultūras...

2017. gadā iPhone Photography School (SIA IPS Media) apgrozījums sasniedza 6,4 miljonus...

Ceļojumu aģentūras Latvia Tours apgrozījums pārsniedzis 20 miljonus eiro, pieaugot par 14,...