Vilks sola nepieļaut ballīšu rīkošanu

2011. gada 04. februāris plkst. 14:22
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Finanšu ministrs Andris Vilks sola nepieļaut to, ka valsts pārvaldē tiek rīkotas balles. Viņš Latvijas Radio 1 raidījumā Krustpunkā uzsvēra, ka par šādu pasākumu rīkošanu nevar būt ne runas.

«Tauta tagad ir satrakojusies un ierēdņiem, kas par to runāja, vispār nevajadzēja pieļaut, lai būtu pamats šādām diskusijām,» bilda A.Vilks. Ministrs atzīmēja nevar aptvert, ka šajos ekonomiskajos apstākļos šāds jautājums vispār parādījies dienaskārtībā. Tā esot bezatbildība.

DB jau rakstīja, ka Valsts sekretāru sanāksmē tika izsludināts noteikumu projekts, kas ļauj valsts un pašvaldības iestādēm noteiktos gadījumos rīkot kolektīvus pasākumus.

2009. gadā tika izstrādāti līdzīgi noteikumi, tomēr tika lemts, ka ierobežoto finanšu resursu dēļ šāda regulējuma ieviešana ir jāatceļ.

Noteikumu projektā kolektīvie pasākumi definēti kā pasākumi, kas tiek rīkoti darbinieku saliedēšanai un motivēšanai, svinīgi pasākumi darbiniekiem nozīmīgu iestādes gadadienu un valsts svētku atzīmēšanai, sporta pasākumi, izņemot tos, kas saistīti ar iestādes darbību atbilstoši normatīvajiem aktiem, iekšēji komunikācijas pasākumi, iestādes darbības plānošanas un pārskata sanāksmes, pasākumi, kas veltīti ar nozares darbību saistītām starptautiski atzīmējamām dienām, un struktūrvienību un profesionālo grupu mācības, kas saistītas ar komandas veidošanu un kolektīva saliedēšanu.
 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi