VIRŠI-A iemēģinās roku autoservisu nozarē

2016. gada 31. oktobris plkst. 16:08
Sadaļa: Auto
Dalies ar šo rakstu

Pašmāju degvielas tirgotājs AS VIRŠI-A, turpinot tīkla paplašināšanu, atvēris degvielas uzpildes staciju (DUS) Rīgā, Tvaika ielā. Tajā tiks piedāvāti gan autoservisa pakalpojumi, gan autostāvvietas. 

Jānis Priedītis, AS VIRŠI-A izpilddirektors, norāda, ka DUS Sarkandaugava uzņēmumam ir nozīmīga ar jaunu, līdz šim nebijušu auto pakalpojumu izveidi. «Esam pārpirkuši nekustamo īpašumu Tvaika ielā 3, kur vēsturiski atradusies degvielas uzpildes stacija,» jautāts par jaunās DUS attīstību, stāstīja J. Priedītis.

Stacijas attīstības 2. kārtā, kas noslēgsies šā gada nogalē, tiks atvērts VIRŠI-A zīmola auto aprūpes komplekss, kas sastāvēs no četrām automazgātavām un autoservisa. «Tā kā šajā nekustamajā īpašumā iepriekš īstenota darbība šajā jomā, esam veikuši pilotprojektu par auto aprūpes kompleksa izveidi. Izvērtējot kompleksa rezultātus un klientu atsauksmes pēc ilgāka laika perioda, varēsim plānot, vai īstenot līdzīgu projektu citās mūsu stacijās. Autoservisa pakalpojumus, kā arī auto mazgāšanas pakalpojumus nodrošinās mūsu uzņēmuma sadarbības partneris,» biznesa portālam db.lv skaidroja VIRŠI-A izpilddirektors.

Stacijas attīstības 3. kārtā 2017. gadā notiks pilnīga stacijas laukuma rekonstrukcija, nodrošinot īstermiņa un ilgtermiņa autostāvvietas. «Šādu pakalpojumu esam ieviesuši arī citās mūsu stacijās un to teritorijās kā, piemēram, DUS Grenctāle, DUS Valka Lugaži. Atverot jaunas stacijas vai modernizējot esošās, izvērtējam katru staciju individuāli, kur šādus pakalpojumus ir iespējams ieviest,» skaidroja J. Priedītis.

Kopējais DUS ieguldītais investīciju apjoms gan vēl nav aprēķināts.

Kopumā šī ir 9. pilna servisa VIRŠI-A stacija Rīgā un Pierīgas reģionā, un līdz ar tās atvēršanu ir radītas 6 jaunas darba vietas rīdziniekiem.

Šobrīd VIRŠI-A tīklā ir 54 DUS, no kurām 50 ir pilna servisa.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds