Virši-A turpina iekarot DUS netipiskas darbības jomas 

Pašmāju degvielas tirgotājs Virši-A divkāršojis nomas velosipēdu skaitu uzņēmuma degvielas uzpildes stacijās (DUS), kā arī palielinājis velo nomas punktu skaitu.

Dienas Bizness, 18.06.2013
1/5

Avots: Virši - A

Šogad velosipēdu nomas punkti kopumā uzstādīti trijās Virši-A DUS – Smiltenē, Aizkrauklē un Aglonā. Uzņēmums norāda, ka lēmums par velo nomas piedāvājuma palielināšanu pieņemts lielā pieprasījuma dēļ.

Lielākais pieprasījums pēc Virši-A velosipēdu nomas esot brīvdienās, taču līdz ar jūlija sākumu, pieprasījumus pieaugot arī darba dienās. Velosipēdu nomas popularitāte skaidrojama ar to, ka arvien vairāk Latvijas iedzīvotāji priekšroku dod aktīvajam tūrismam, dodoties ceļā ar alternatīvu un ekonomiskāku pārvietošanās līdzekli – divriteni. Uzņēmuma DUS velosipēdi pērnās sezonas laikā kopumā iznomāti vairāk nekā 300 reizes.

Degvielas tirgotājs norāda, ka velosipēdu nomas projekts kopumā ir pieprasīts un klientiem interesants pakalpojums. Projektu Virši-A nākotnē plāno attīstīt arī citviet Latvijā. Šogad jauns velosipēdu nomas punkts atvērts Aglonā.

Virši-A valdes priekšsēdētājs Jānis Riekstiņš skaidro, ka pagājušajā gadā nomas velosipēdi vispieprasītākie bijuši Smiltenē, kur cilvēki tos lielākoties iznomāja uz visu dienu. Šajā pilsētā Virši-A velosipēdi tikuši iznomāti ievērojami biežāk nekā citos uzņēmuma velonomas punktos. «Smiltene ir riteņbraucējiem draudzīga pilsēta un tajā bieži vien tiek rīkoti arī velomaratoni dažādām vecuma grupām. Iespējams tāpēc šis transporta līdzeklis bija tik pieprasīts šai pilsētā. Jāuzsver, ka Virši-A jau vairākus gadus atbalsta velosportu, piemēram, Trek MTB, SEB MTB, Sportlat un 24 stundu velomaratonus, kā arī citus pasākumus,» sacīja J. Riekstiņš.

Degvielas tirgotāja priekšsēdētājs arī akcentē, ka uzņēmums vienmēr darbojies jomās, kuras nav tipiskas DUS, piemēram, piedāvājot pasta, skaidras naudas izmaksas u. c. pakalpojumus. «Līdz ar to DUS bieži vien kļūst par centrālo dažādu ikdienā nepieciešamu pakalpojumu sniegšanas vietu. Ņemot vērā lielo pieprasījumu, nākotnē paredzēts attīstīt velosipēdu nomas tīkla projektu arī citviet Latvijā, tādējādi vienlaikus paplašinot arī klientiem piedāvāto pakalpojumu klāstu degvielas uzpildes stacijām neierastā jomā,» uzsvēra J. Riekstiņš.

Virši-A degvielas uzpildes stacijās iedzīvotājiem tiek piedāvāti divpadsmit nomas velosipēdi, kas paredzēti gan vīriešiem, gan sievietēm. Viena velosipēda nomas punkta izmaksas sasniedz vairāk nekā 1000 latu. Virši-A iegādājies velosipēdiem saslēgus, izbūvējis tiem piemērotu velonovietni un papildus uzstādījis divriteņiem arī groziņus.

Jaunākais izdevums