YIT Celtniecība četrkāršo apgrozījumu 

Būvniecības un nekustamo īpašumu projektu attīstītāja SIA YIT Celtniecība apgrozījums palielinājies gandrīz 4,5 reizes, sasniedzot 14,33 miljonus latu, liecina Lursoft dati.

Žanete Hāka, 23.05.2013

Veiksmīgā saimnieciskā darbība arī ļāvusi SIA YIT Celtniecība pēc 2011.gadā gūtajiem 467,58 tūkstošu latu zaudējumiem atgriezties peļņā, kas aizvadītajā gadā sasniegusi 1,47 miljonus latu.

Uzņēmums aizvadītajā gadā pabeidzis būvniecības darbus vairākos projektos, tostarp Ķīpsalas ielā 4, Zaļenieku ielā 22a un Tālivalža ielā 19 Rīgā, kā arī turpinājis darbu pie vairākiem citiem projektiem.

Uzņēmums pērn realizējis arī vairākus vides infrastruktūras un vispārceltniecisko darbu pasūtījumu projektus, to starpā minami tādi objekti kā Siguldas dzelzceļa stacijas ēkas un stacijas laukuma rekonstrukcija, Ogres Valsts tehnikuma dienesta viesnīcas vienkāršotā renovācija.

Nākotnē SIA YIT Celtniecība paredz turpināt iesākto nekustamo īpašumu projektu attīstīšanu, kas ietvers gan dzīvojamo māju, gan biroju celtniecību. Uzņēmuma vadība arī norāda, ka turpmāk paredzēts piedalīties konkursos par jaunu vides infrastruktūru un vispārceltniecisko projektu realizāciju, kas finansēti no valsts vai pašvaldību līdzekļiem, kā arī iecerēts piedalīties valsts un ERAF finansētajā programmā Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi.

1998.gadā reģistrētā SIA YIT Celtniecība pieder Somijas YIT Construction Ltd.

Jaunākais izdevums