Būve

YIT Celtniecība pērn nopelnījusi 1,47 miljonus; panākumu atslēga - neatkarība no bankām

Lelde Petrāne, 11.04.2013

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

2012. gadā būvniecības un nekustamā īpašuma attīstīšanas kompānijas SIA YIT Celtniecība apgrozījums pieaudzis, sasniedzot 14,1 miljonu latu. Kā liecina uzņēmuma neauditētie finanšu rādītāji, uzņēmuma peļņa pērn sasniegusi 1, 47 miljonus latu.

Andris Božē, YIT Celtniecība valdes priekšsēdētājs, norāda: «Trīs gadu laikā esam vairākas reizes palielinājuši savus apgrozījuma rādītājus. Panākumu atslēga ir bijusi iespēja būt finansiāli neatkarīgiem no banku aizdevumiem, projektu attīstīšanā un būvniecībā ieguldot savas investīcijas. Arī pieredze, kādā veidā projekti jāplāno un jāattīsta, kā jāorganizē dzīvokļu pārdošana, mums ļāva jau savlaicīgi reaģēt uz izmaiņām nekustamo īpašumu tirgū, piedāvājot pircējiem racionāli un ekonomiski būvētus mājokļus.»

SIA YIT Celtniecība attīstītajos jaunajos projektos pērn pārdoti 134 dzīvokļi.

«Ņemot vērā pārdošanas rādītājus, ir novērojama pieaugoša gan pašmāju, gan nerezidentu pircēju interese par dzīvokļiem jaunajos projektos,» atzīmē A. Božē.

SIA YIT Celtniecība ir Somijas korporācijas meitas uzņēmums Latvijā, kas nodrošina nekustamo īpašumu attīstīšanu un celtniecības pakalpojumu sniegšanu.

YIT celtniecība ietilpst YIT grupā, kurai galvenās tirgus zonas ir Ziemeļvalstis, Baltijas valstis un Krievija.

Komentāri

Pievienot komentāru