Zināms, kad Swedbank pārņems Danske Bank klientus - privātpersonas

2016. gada 22. marts plkst. 12:36
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Finanses
Dalies ar šo rakstu

Balstoties uz Swedbank un Danske Bank noslēgto vienošanos, kuru tagad ir apstiprinājušas finanšu uzraudzības iestādes, Danske Bank klientu-privātpersonu apkalpošana pāries Swedbank pārziņā 4.jūnijā, informē AS Danske Bank.

Šajā datumā uz Swedbank automātiski tiks pārcelti visi šo klientu norēķinu konti, hipotekārie kredīti, patēriņa kredīti, noguldījumi un vērtspapīri. Lai pāreja būtu pēc iespējas gludāka, Danske Bank klienti tiek aicināti savlaicīgi vērsties Swedbank un pieteikt norēķinu karti un pieeju internetbankai.

Abas iesaistītās puses ir apņēmības pilnas nodrošināt pakalpojumu gludu pāreju un visu nepieciešamo palīdzību klientiem, kurus skar šī pāreja. Apkalpošanas pāreja Latvijā ietekmēs aptuveni 5500 klientus. Pārceļamo kredītu portfeļa apmērs ir aptuveni 108 miljoni eiro.

«Mēs pieliksim visas pūles, lai pāreja no vienas bankas uz otru viņiem būtu pēc iespējas nemanāmāka,» norāda Danske Bank Latvijā vadītājs Raivis Kakānis.

Klientiem esošie, ar Danske Bank noslēgtie pakalpojumu līgumi nebūs jāpārtrauc. Pēc pārejas klienti varēs izmantot Swedbank pakalpojumus, un pakalpojumu nosacījumos un noteikumos nekādas būtiskas izmaiņas nebūs – aizdevumu un noguldījumu procentu likmes nemainīsies.

Visi Danske Bank klienti, kuru līgumi tiks pārcelti uz Swedbank, drīzumā saņems individuālas vēstules un ziņojumus internetbankā ar pilnu informāciju par pārejas procesu un praktiskām vadlīnijām. Ja nepieciešama palīdzība, klienti var vērsties Danske Bank un Swedbank.

Danske Bank izsniegto norēķinu karšu darbība un pieeja internetbankai šiem klientiem tiks pārtraukta 3.jūnija vakarā. Lai nodrošinātu pilnīgu un nepārtrauktu pieeju saviem kontiem, Danske Bank klienti tiek aicināti saņemt Swedbank norēķinu karti un internetbankas pieeju pirms šī datuma. Pārcelto kontu atlikumi klientiem Swedbank internetbankā būs redzami un pieejami sākot no 5.jūnija plkst. 8:00.

Danske Bank klienti saņems arī individuālus piedāvājumus, kas tiem izmēģinājuma perioda laikā ļaus izmantot Swedbank pakalpojumus ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem. Pakalpojumu pāreja Danske Bank klientiem būs bez maksas.
 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi