66 North Baltic «ielas modes» apģērbu kolekcija veicinājusi pārdošanas apjomu pieaugumu 

Tekstilizstrādājumu ražotājs SIA «66 North Baltic» 2017. gadā strādājis ar apgrozījumu 7,746 miljonu eiro apmērā, kas bija par 3,7% vairāk nekā 2016. gadā, ziņo «Lursoft» Klientu portfelis.

Db.lv, 02.7.2018

Foto: no kompānijas mājaslapas

Uzņēmuma apgrozījuma pieaugums, kā arī ieņēmumi no valūtas kursu svārstībām un no atliktā nodokļa saistību izmaiņām ļāva tam palielināt peļņu. Tā pērn pēc nodokļu nomaksas bija 761 tūkstotis eiro, kas bija pieaugums par 26% salīdzinājumā ar 2016. gadu.

SIA «66 North Baltic» ražo ūdensnecaurlaidīgos, darba un plīša apģērbus ar zīmolu «66 North» pēc mātes uzņēmuma - Īslandes kompānijas «Sjoklaedagerdin Ltd.» pasūtījuma. Uzņēmumam Latvijā ir divas ražotnes - Aizputē un Kuldīgā.

Uzņēmuma saražotā produkcija 5,256 miljonu eiro vērtībā pērn eksportēta uz Islandi, produkcija 1,888 miljonu eiro vērtībā pārdota pārējās Eiropas Savienības dalībvalstīs, bet uz citām valstīm eksportēta produkcija 590 tūkstošu eiro apmērā.

Pagājušajā gadā uzņēmums nodokļu maksājumos valsts budžetā samaksājis 771 tūkstoti eiro, kas bija par 10% vairāk nekā 2015.gadā.

SIA «66 North Baltic» gada pārskatā norāda, ka pērn liela uzmanība pievērsta esošās kolekcijas uzlabošanai un jaunu produktu izstrādei. Papildus aktīvās atpūtas apģērbu modeļiem strauji palielinājusies «ielas modes» apģērbu kolekcija, kas veicinājusi pārdošanas apjomu pieaugumu.

Jaunu ievirzi zīmolam «66 North» devuši vairāki kopprojekti ar Islandes vadošajiem dizaineriem un dažiem pasaulē atzītākajiem ūdensnecaurlaidīgo materiālu ražotājiem, piemēram, «Gore-Tex, kas palielinājis »66 North« produkcijas pievienoto vērtību.

Tekstilizstrādājumu ražotājs pērn pievērsis uzmanību arī darba ražīguma, un darbinieku iemaņu un prasmju celšanai, lai nodrošinātu spēju ātrāk pielāgoties mainīgiem ražošanas apstākļiem.

SIA »66 North Baltic« dibināts 1999.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 2 246 156 eiro un tas pilnībā pieder Islandē reģistrētajai kompānijai »Sjoklaedagerdin Ltd«.

2016.gadā SIA »66 North Baltic« neto apgrozījums bija 7,471 miljoni eiro, savukārt uzņēmuma peļņa bija 604 tūkstoši eiro.

No šīs sadaļas

Atzīmējot Latvijas valsts simtgadi, Latvijas ražotāji izstrādājuši dažādus produktus. Tam esam...

Kuldīgas novada Snēpeles pagasta «Norniekos» audzē strausus un kazas, uzņem tūristus un tuvākajā...

Saldus novada piena lopkopības saimniecībā Saldus Druva, kompleksā Dzintari atklātas automātiskās...

Vācijas rūpniecības un tērauda koncerns «ThyssenKrupp» paziņojis, ka beidzot panācis vienošanos...

Ziemeļkorejai ir nodoms saglabāt daļu tās kodolarsenāla un ražošanas objektus, vienlaikus to...

Zivju produktu izplatītājs «Salas zivis» tehnoloģiskajās iekārtās un aprīkojumā ieguldīs...

Pulksteņu un juvelierizstrādājumu ražotājs «Chopard» paziņojis, ka no šā gada 1. jūlija...

AS «Hanzas Maiznīcas» sadarbībā ar AS «Rīgas Dzirnavnieks» un vietējiem zemniekiem īsteno...

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa izskatījusi celtniecības materiālu tirgotāja SIA...

Šajā piektdienā biznesa portāls db.lv piedāvā ielūkoties SIA «Skrīveru pārtikas kombināts»...