Jaunākais izdevums

ASV medikamentu vairumtirgotājs «McKesson» atvēris biroju Viļņā un nākotnē plāno iesaistīties farmācijas tirgū Lietuvā.

«McKesson Business Services Lithuania» birojs sākotnēji sniegs finanšu pakalpojumus, pilnveidos kompānijas finanšu operācijas, informēja kompānijā, detalizētāku informāciju par saviem plāniem, investīcijām un darbavietu skaitu nesniedzot.

«Esam ieradušies, lai šeit paliktu,» žurnālistiem sacīja «McKesson Europe» komunikācijas daļas vadītājs Marks Bunders.

Viņš teica, ka pašlaik birojā Viļņā strādā 41 cilvēks.

«McKesson Europe» finanšu direktors Aleins Vaksons teica, ka lēmums par biroja izveidi Lietuvā tika pieņemts jau pērn, bet Viļņu izraudzījās eksperti, izvērtējot dažādas pilsētas un speciālistu piedāvājumu.

Kompānija ir viena no lielākajiem farmācijas uzņēmumiem ASV. Pēc ieņēmumiem 2018.gadā tā bija 13.lielākā kompānija pasaulē aiz «Apple», «Glencore», «Samsung» un citām.

2017./2018.finanšu gada, kas sākas aprīlī un beidzas nākamā gada martā, dati liecina, ka «McKesson» ieņēmumi bija 208,4 miljardi ASV dolāru (183 miljardi eiro), kas ir par 5% vairāk nekā iepriekšējā finanšu gadā.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

ASV farmācijas produktu vairumtirdzniecības un loģistikas kompānija «McKesson» veidos pakalpojumu centru Viļņā.

Kā liecina Lietuvas Reģistru centra dati, kompānija trešdien reģistrējusi uzņēmumu «McKesson Business Services Lithuania» ar piecu miljonu eiro pamatkapitālu, kura vadītāja būs Ildiko Bī. Uzņēmuma vienīgais akcionārs ir Vācijā reģistrētā «McKesson» Eiropas struktūrvienība «McKesson Europe Holdings».

«McKesson» ir viena no lielākajām farmācijas kompānijām Amerikas Savienotajās Valstīs un pēc 2018.gada apgrozījuma lielāko pasaules uzņēmumu sarakstā ierindojas 13. vietā. 2017.-2018.finanšu gadā tās ieņēmumi sasniedza 208,4 miljardus dolāru - par 5% vairāk nekā gadu iepriekš.

Komentāri

Pievienot komentāru