Būve

FOTO: Atklāta par diviem miljoniem eiro atjaunotā Saldus sporta halle

Zane Atlāce - Bistere, 07.10.2019

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Saldū sestdien atklāta atjaunotā sporta skolas halle, kuras būvniecības darbos ieguldīti divi miljoni eiro.

Saldus sporta skolas direktors Madars Roga ir gandarīts par projekta rezultātu un informēja, ka nākamais projekts, kas tiks īstenots būs skeitparka izveide pie Saldus sporta nama.

Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts uzsvēra, ka šis ir vēsturisks mirklis un šī sporta halle paver jaunas iespējas mūsu novadam: «Desmit gadus mēs plānveidīgi esam virzījušies uz šo mērķi, sākot ar sporta kompleksu, stadionu un ar šo skaisto ēku un viesnīcu. Līdz ar sporta infrastruktūras attīstību novadā, mēs kļūstam pievilcīgāki profesionālajām komandām, izlašu treniņu spēlēm, treniņu nometnēm, kā arī tas būs neatsverams atbalsts mūsu sportistiem – jaunas modernas telpas, kur sevi pilnveidot, lai sasniegtu vēl augstākus rezultātus».

Db.lv jau vēstīja, ka būvdarbus veica Selva būve. Līdztekus demontāžai veikta arī jaunu konstrukciju būvniecība – pārsegumu, griestu, mūra un ģipškartona sienu izbūve, iekšējo inženiertīklu, logu un durvju izbūve. Projekta laikā veikta arī jumta izbūve un fasādes nosiltināšana. Sporta nama ēkas spārnos izbūvētas sportistu garderobes, sadzīves telpas, kā arī viesnīca sportistu izmitināšanai. Ēkas kopējā platība ir 1633 kvadrātmetri.

Komentāri

Pievienot komentāru