Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Jaunā Latvijas hokeja izlašu mājvieta savas durvis pirmajiem iemītniekiem vērs mēneša laikā, un pirmā, kas šo iespēju izmantos, būs Latvijas U-20 izlase.

Jaunais sporta komplekss atrodas blakus Volvo ledus hallei, Jūrmalas gatvē 78 d, un to turpmāk izmantos visas Latvijas hokeja izlases.

Jaunais sporta komplekss tika uzbūvēts aptuveni gada laikā. Tajā ir izveidotas īpašas ģērbtuves izlasēm, viesnīca 64 personām, vingrošanas skola, kā arī džudo klubs Lido.

Jauno kompleksu ar Volvo halli savienos sešu metrus garš izbīdāms tunelis, lai no ģērbtuvēm varētu uzreiz nokļūt hallē.

Pagaidām vēl sporta komplekss pilnībā nav pabeigts, bet jau mēneša laikā tam varētu būt pirmie izmantotāji. Paredzams, ka tā būs U-20 izlase, kura sāks gatavoties pasaules čempionātam augstākajā divīzijā.

Ideju par sporta kompleksa nepieciešamību pauda izlases ģenerālmenedžeris Māris Baldonieks, lai katru gadu nebūtu jāpārceļas no vienas mājvietas uz otru. Tiesa, pagaidām vēl nav panākta vienošanā ar Latvijas Hokeja federācija (LHF) par to, vai ģērbtuvēs varēs turēt izlases mantas.

Sporta kompleksa galējās izmaksas pagaidām netiek izpaustas, bet pēc tā būvniecības Volvo sporta centra direktors un U-20 izlases galvenais treneris Ēriks Miļuns atzina, ka viss palicis dārgāks.

Jaunais sporta komplekss Latvijas hokeja izlašu vajadzībām ir tapis sadarbībā ar LHF.

Komentāri

Pievienot komentāru