FOTO: Latvijas zīmols Lazy Francis rada kleitas filmas Kristofers Robins aktrisei 

Kino kompānijas «Walt Disney Pictures» filmas «Kristofers Robins» pirmizrādēm, kuras norisinājās Losandželosā un Londonā, Latvijas bērnu apģērbu zīmols «Lazy Francis» radījis divas kleitas. Latvijas zīmola kleitās pirmizrādi apmeklējusi Kristofera Robina meitas lomas tēlotāja, jaunā aktrise – Bronte Kārmaikla (Bronte Carmichael).

Laura Mazbērziņa, 07.08.2018
1/14

Foto: publicitātes

Jaunās aktrises kleitas tika radītas īsā laikā - to izveide prasīja nedēļu, informē ražotājs.

«Pie mums vērsās aktrises māte ar lūgumu radīt divas kleitas viņas meitai. Ņemot vērā to, ka kleitas šuvām pēc individuālas piegrieztnes, laika mums bija katastrofāli maz. Turklāt uzdevumu vēl grūtāku padarīja tas, ka kleitām vajadzēja būt šūtām precīzi uz auguma, tāpēc nevarējām kļūdīties pat par centimetru. Tas ir ārkārtīgi sarežģīti, kad mērus ņem, sazinoties «Skype»», stāsta Olga Krūze, zīmola «Lazy Francis» dibinātāja un īpašniece.

Galvenais kleitu radīšanas iedvesmas avots bijusi pati filma – visiem pazīstamais Vinnijs Pūks, kas raisa asociācijas ar medu, noapaļotām formām, un Kristofers Robins, kurš ir slavens ar savu klasisko angļu svīteri. «Sarkanā un zelta krāsa ir dzīvi apliecinoši toņi, tāpēc mums nebija ne mazāko šaubu, ka tieši tie jāizvēlas, veidojot tērpus Brontei,» komentē O. Krūze. Abas kleitas tika radītas no dabīgā zīda un apakšsvārki katrai pašūti no 8 metriem tilla.

Arī O. Krūze piedalījusies filmas «Kristofers Robins» pirmizrādē Londonā, kuras laikā B. Kārmaikla uz sarkanā paklāja iznāca Latvijas zīmola kleitā. Ceremonijā piedalījās arī vairākas citas slavenības, piemēram, Jūens Makgregors, Heilija Etvela, Kriss O’ Dauds, Tobijs Džonss, Džims Kamings, Pīters Kapaldi, Marks Gatiss, Breds Gerets, Sofija Okonedo un Eidrians Skārboro.

Pirmizrāde Losandželosā norisinājās 30. jūlijā, Londonā 5. augustā.

Tev varētu interesēt arī:

Lazy Francis dizainere Londonā atvērusi bērnu apģērbu veikalu

FOTO: Latvijā radīta kleita uz Kannu sarkanā paklāja

FOTO: Latvijā izveidota Čārlija Čaplina bērnu apģērbu kolekcija

Lazy Francis īpašniece: Sadarbība ar bankām daudz vieglāk veidojas Anglijā

Jaunākais izdevums