Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Tiek pārdotas radošā digitālā satura mārketinga aģentūras "New Black" telpas, liecina uzņēmuma vadītāja Artura Medņa ieraksts sociālajā tīklā "Facebook".

Darījuma cena 294 600 eiro.

"Baigi negribam pārdot, taču, pa diviem gadiem esam izauguši, un nu vairs tajā nepietiek vietas jauniem kolēģiem," sociālajā tīklā "Facebook" raksta A.Mednis.

Uzņēmuma vadītājs norāda, ka norādītajā vietā šāda veida birojs ir samērā unikāls piedāvājums. Pēc A.Medņa domām, līdzīgu tirgū nav. Tiek pārdota atsevišķa ēka ar savu ieeju, augstiem griestiem un plašiem logiem visā augstumā.

"New Black" birojs atrodas Miera ielā, Rīgā. "Ērta satiksme kā ar sabiedrisko, tā privāto. Blakus dažādi restorāni un pusdienu kafejnīcas, veikali, sporta zāles, baseini, skolas un bērnudārzi," raksta A.Mednis.

Birojs ir pilnībā mēbelēts ar pēc pasūtījuma Latvijā ražotām mēbelēm - iebūvēts skapis drēbēm, skapis dokumentiem, WC, ergonomiska virtuve, pārrunu telpas un galdi - viss veidots no metāla un koka.

A.Mednis norāda, ka iegādājoties šo biroju, tā jaunais īpašnieks automātiski, tāpat kā katrs mājas dzīvokļa īpašnieks, varēs izmantot mājas jumta terasi un pirti. Viņš piebilst, ka blakus pirtij atrodas arī atpūtas telpa ar virtuvi un dīvāniem. Šo telpu samērā bieži uzņēmums izmantoja dažādiem darba pasākumiem, jubilejām.

Tāpat papildus, vienojoties ar apsaimniekotāju, var iegādāties vai īrēt autostāvvietas garāžā zem mājas, kur visas durvis un vārti ir automatizēti. Biroja grīdas klāj nestandarta lamināts, kas speciāli tika pasūtīts no Vācijas.

Birojs sastāv no neliela koridora, darba telpas 5 - 25 cilvēkiem, lielas pārrunu telpas ar skaņu izolējošām stikla sienām, nelielas virtuves un ēdamzonas darbiniekiem, wc, kā arī sienās ir iebūvēti skapji. Birojs tika lietots aptuveni divus gadus un tam pavisam nesen tika veikts kosmētiskais remonts.

Darījuma cenā ietilpst biroja galdi, krēsli un viss, kas redzams attēlos, izņemot datorus. Cenā iekļauta arī rekuperācijas ventilācijas sistēma ar temperatūras automātisko regulāciju, automātiskā siltuma regulācija radiatoros, dzeramā ūdens filtri virtuvē utt.

Komentāri

Pievienot komentāru
Citas ziņas

Žurnāla Dienas Bizness izdevums #36

DB, 15.09.2020

Dalies ar šo rakstu

Statistikas dati rāda, ka krīzes laikā ir samazinājies nodarbināto atalgojums un tas ir noticis privātajā sektorā.

No iepriekšējās krīzes parauga – brīdī, kad apstājās ekonomika privātajā sektorā, nekas cits neatlika, kā samazināt algas un atlaist darbiniekus valsts sektorā.

Lasi žurnāla "Dienas Bizness" 15. septembra numurā:

  • viedokļi - ko valsts var darīt efektīvāk, gudrāk, savādāk, mazāk vai nemaz
  • aktuāli – sagaidāmi skaļi procesi OIK lietās
  • tēma - "Dienas Bizness salīdzina" atalgojumu valsts pārvaldē un privātajā sektorā
  • likumdošana - akcionāru karu izbeigšanai nepieciešams kapitālais remonts
  • ārpolitika - kas būs, ja ASV paralizēs politiskā krīze
  • mazumtirdzniecība - turpina iepirkties, bet dara to citādi
  • biznesa psiholoģija - vadītājs birojā un darbinieki attālināti?
  • dzīvesstils – radoša digitālā satura mārketinga aģentūras "New Black" dibinātāja Artūra Medņa un dzīvesbiedres Ilzes Mednes kaislība - motocikli
  • brīvdienu ceļvedis - Brigita Bula, "Brigita Bula arhitekti" vadošā arhitekte

Komentāri

Pievienot komentāru