Start-up

Ievēlēta jauna Latvijas Start-up uzņēmumu asociācijas «Startin.lv» valde

Lelde Petrāne, 14.12.2017

Foto: Startin.lv

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Latvijas Start-up uzņēmumu asociācijas Startin.lv biedri ievēlējuši jaunu valdi, kas turpinās attīstīt organizāciju nākamajos divos gados. Valdē ir gan jaunuzņēmumu pārstāvji, gan nozares pasākumu rīkotāji. Valdes darbu turpmāk vadīs Egita Poļanska, akceleratora Startup Wise Guys start-up uzņēmumu atlases vadītāja.

Jaunajā valdes sastāvā ievēlēti:

  • B2B akceleratora Startup Wise Guys Startup uzņēmumu atlases vadītāja Egita Poļanska, viņa būs arī valdes priekšsēdētāja.

  • Naftas ieguves industrijas jaunuzņēmuma Vortex Oil Engineering līdzdibinātājs un vadītājs Sergejs Jakimovs.

  • Nevalstiskās organizācijas TechChill pārstāve Līva Pērkone.

  • Pasākuma Digital Freedom Festival līdzdibinātāja un vadītāja Dagnija Lejiņa.

  • E-pasta mārketinga uzņēmuma Mailigen dibinātājs un vadītājs Jānis Rozenblats.

  • Igaunijas jaunuzņēmuma Taxify vadītājs Latvijā Juris Krūmiņš.

  • Zvērinātu advokātu biroja Sorainen zvērināts advokāts Jānis Bite.

Jekaterina Novicka, Latvijas Start-up uzņēmumu asociācijas Startin.LV līdzšinējā valdes priekšsēdētāja, komentē: «Asociācijas pirmie divi darbības gadi bija noteicošie organizācijas dzīvotspējas pierādīšanai. Kopā ar kolēģiem no pirmās biedrības valdes esam to pierādījuši. Šajā laikā pati biedrība ir izaugusi no 29 līdz 84 biedriem. Esam apkopojuši pirmo un līdz šim vienīgo Latvijā pieejamo statistiku par jaunuzņēmumiem. Esam kļuvuši par tādu atzītu starptautisko tīklu biedriem, kā European Startup Network un Startup Nations. Divu gadu laikā komanda ir iniciējusi un piedalījusies Latvian Startup Welcome pack noformulēšanā. Tāpat ir parakstīts sadarbības memorands ar Ekonomikas Ministriju, ieviests Jaunuzņēmumu darbības atbalsta likums - tā uzlabotā versija plānota 2018. gada februārī. Ir ieviesta startup vīza.»

Pirmā valdes sēde tiks sasaukta 20. decembrī, un tajā piedalīsies gan jaunā, gan iepriekšējā Latvijas Start-up uzņēmumu asociācijas Startin.lv valde.

Komentāri

Pievienot komentāru