Pārtika

Ikru ražotāja Sudrablīnis īpašnieks līdzdibinājis Sudrablīnis holdings

LETA, 16.03.2023

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Ikru ražotāja SIA "Sudrablīnis" īpašnieks līdzdibinājis jaunu uzņēmumu SIA "Sudrablīnis holdings", liecina "Firmas.lv" informācija.

Uzņēmums dibināts 2023.gada 10.martā, tā pamatkapitāls ir 40 000 eiro. Uzņēmums pieder Aivaram Līnim (40%), Edgaram Līnim (30%) un Artūram Līnim (30%).

Kā pavēstīja "Sudrablīnis" pārstāvji, "Sudrablīnis holdings" ir dibināts kā uzņēmums, kas nodarbosies ar holdinga uzņēmējdarbību, savukārt abus uzņēmumus saista tikai Aivars Līnis, kurš ir gan līdzīpašnieks, gan valdes loceklis abos uzņēmumos.

Vienlaikus "Sudrablīnis" pārstāvji informēja, ka nav plānu "Sudrablīnis" un "Sudrablīnis holdings" apvienot grupā, kā arī "Sudrablīnis holdings" neietekmēs "Sudrablīnis" uzņēmējdarbību.

Tāpat uzņēmumā stāstīja, ka "Sudrablīnis holdings" plāno dibināt akciju sabiedrību, kur daļa no akciju sabiedrības akcijām tiks pārdota ārzemju investoriem.

Kā liecina "Firmas.lv" dati, 2021.gadā "Sudrablīnis" strādāja ar 5,443 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 86,9% vairāk nekā gadu pirms tam, savukārt uzņēmuma peļņa palielinājās 3,6 reizes un bija 1,144 miljoni eiro.

"Sudrablīnis" reģistrēts 2000.gadā, tā pamatkapitāls ir 320 000 eiro. Uzņēmums nodarbojas ar zivju pārstrādi, pamatā ražojot ikrus. Uzņēmums pieder Aivaram Līnim (54%) un Jeļenai Līnei (46%).

Komentāri

Pievienot komentāru