Nekustamais īpašums

Investīciju kompānija Colonna iegādājusies bijušās Parex bankas ēku Rīgas centrā

Db.lv, 19.12.2018

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Investīciju kompānija Colonna, kas specializējas nekustamajos komercīpašumos, ir iegādājusies biroju ēku Rīgas centrā, Krišjāņa Valdemāra ielā 8, informē kompānijas pārstāvji.

Agrāk šis nams bija Parex bankas galvenā ēka.

Rīgas vēsturiskajā centrā, Krišjāņa Valdemāra ielā 8, esošā ēka nesen tika izremontēta un iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Ēkas astoņos stāvos izvietotas iznomājamas komerctelpas ar kopējo platību 3900 m2, tajās pašlaik strādā vairākas pazīstamas kompānijas.

Pēc Colonna izpilddirektora Roberto De Silvestri teiktā, šobrīd kompānijai ir liela interese par Rīgas nekustamo īpašumu tirgu: «Mēs pastāvīgi meklējam jaunus objektus investīcijām. Aktīvi sekojam Baltijas valstu galvaspilsētu nekustamo īpašumu tirgum, un Rīga neapšaubāmi ir viens no mūs visvairāk interesējošajiem reģioniem, kurā ļoti labprāt investējam, ja redzam izdevīga darījuma iespējas. Esam īpaši ieinteresēti nekustamajos komercīpašumos ar ilgtermiņa nomas līgumiem, kas nodrošina pastāvīgu naudas plūsmu. Vajadzības gadījumā veicam papildu investīcijas ēkās un esam gatavi nodrošināt kvalitatīvus apsaimniekošanas pakalpojumus.»

Colonna darbību uzsāka 2006. gadā un šobrīd ir viens no lielākajiem investoriem nekustamajos īpašumos Baltijas reģionā. Colonna galvenokārt darbojas kā starpnieks profesionāliem starptautiskiem investoriem, kuri vēlas ieguldīt līdzekļus nekustamo īpašumu projektos Baltijāvei, kā arī veic iegādāto objektu apsaimniekošanu. Ar Colonna grupas palīdzību Baltijas valstu nekustamo īpašumu tirgū ieguldīti apmēram 300 miljoni eiro. Uzņēmuma portfelī ir vairāk nekā 90 komercēku ar vairāk nekā 250 000 m2 iznomājamo platību un vairāk nekā 700 nomniekiem.

Komentāri

Pievienot komentāru