Pakalpojumi

Join Up Baltic maina vadību

Db.lv, 27.09.2022

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Ukrainas tūrisma operatora "Join Up" Baltijas biroju "Join Up Baltic” turpmāk vadīs Sabīna Saikovska. Vadības maiņa ir saistīta ar uzņēmuma stratēģiskā fokusa maiņu.

“Pandēmija atkāpjas, un tirgus pakāpeniski atsāk augšupeju. 2021.gadā ceļojumos devās 629 000 Latvijas iedzīvotāji, kopā iztērējot 355,5 miljonus eiro. Šī un nākamā gada prognozes ir vēl optimistiskākas. Lai reaģētu uz pieaugošo pieprasījumu, koncentrēsimies uz intensīvāku darbu ar tūrisma aģentūrām. Pērn Latvijā darbojās aptuveni 300 tūrisma operatori un aģentūras (kas ir reģistrēti arī Patērētāju tiesību aizsardzības centrā), tādējādi mūs gaida daudzas jaunas partnerības. Turklāt mēs vēlamies ciešāk sadarboties ar mācību iestādēm,” komentē S.Saikovska.

“Savu misiju Baltijas valstu tirgū redzam kā jaunu pieeju ieviešanu tūrismā un tūrisma nozares attīstības sekmēšanu. Mēs turpināsim strādāt ar tūrisma aģentu tirgu un attīstīsim tūrisma aģentu iespējas, piedāvājot apmācības, lojalitātes programmas, atbalstu un palīdzību viesnīcu izvēlē,” norāda Aleksandrs Alba, “Join Up!” un “SkyUp Airlines” līdzdibinātājs.

S.Saikovskai ir vairāk nekā 20 gadu pieredze apdrošināšanas un finanšu jomā, viņa ir eksperte darbā ar biznesa klientiem un tiešo pārdošanu. Tāpat viņai ir vairāk nekā piecu gadu pieredze tūrisma nozarē, ir strādājusi Baltijas valstu lielākajos uzņēmumos un attīstījusi biznesu pandēmijas un sarežģītas ģeopolitiskās situācijas apstākļos.

Pēc četru mēnešu darbības “Join Up Baltic” ieguvusi 19% tirgus daļu Baltijā ceļojumiem uz Turciju, kas ir vispopulārākais galamērķis Baltijas valstu ceļotāju vidū. Latvija, Lietuva un Igaunija ir uzņēmuma svarīgākais stratēģiskais tirgus, tāpēc tūrisma operators turpinās izstrādāt jaunus produktus, piedāvāt jaunus ceļojumu galamērķus un pilnveidot savus pakalpojumus.

Šobrīd tūroperators piedāvā ceļojumus uz Grieķiju, Ēģipti, Turciju un Tanzāniju ar lidojumiem no Rīgas, Viļņas un Tallinas.

Ukrainas tūrisma operators “Join UP!” darbojas kopš 2010.gada. 12 gadu laikā tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem spēlētājiem Ukrainas tūrisma tirgū. Ar zīmolu “Join UP!” uzņēmums ir pārstāvēts Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Kazahstānā, Moldovā un Rumānijā. “Join UP!” galvenais birojs atrodas Kijivā.

Tūrisma operatori, kas lieto zīmolus “Join UP!” un “SkyUp Airlines” veido biznesa grupu “UPfamily”. 2022. gadā tajā strādāja vairāk nekā 1500 cilvēku visās darbības valstīs.

Komentāri

Pievienot komentāru